2017 YILINDA ÇOK SEVEREK İZLEDİĞİNİZ O DİZİLERİN ASIL KAHRAMANLARI

0 535

2017 Dizileri

2017 yılında en çok severek izlediğimiz dizileri sizler için derledik.

2017 dizileri

1-ŞAHSİYET

Baş rollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Necip Memili, Şebnem Bozoklu, Müjde Ar, İbrahim Selim, Fırat Topkurur gibi pek çok başarılı oyuncunun paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Onur Saylak oturuyor.

Yeni dönem internet dizileri arasında çok sevilen projenin mimarı ise Hakan Günday.

2- POYRAZ KARAYEL

Üç sezon boyunca Kanal D ekranlarına bizleri kilitleyen dizinin yönetmenleri Çağrı Vila Lostuvalı ve Osman Taşcı. Dizinin sevilen karakterlerine İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar gibi isimler hayat verdi. Dizi o kadar sevildi ki senaryosu kitap olarak basıldı ve sevenleriyle buluştu.

Her hafta bizleri ekrana bağlayan bu uzun soluklu maceranın yazarı Ethem Özışık.

3- ÇUKUR

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı 2017’de yayınlanmaya başladı ve çok sevildi. Show TV’nin başarılı dizisi gelecek sezonda da seyircisiyle buluşacağının haberini verdi.

Peki Çukur’un gerçek babası kim? Karşınızda Gökhan Horzum!

4- MASUM

Çok sevilen bir diğer internet dizisi de Masum oldu. Blu Tv’de yayınlanan dizi 8 bölüm. Yönetmen koltuğunda Seren Yüce’nin oturduğu dizini kadrosu da çok iddialı. Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen, Bartu Küçükçağlayan, Mehmet Özgür gibi isimleri bir arada izleme fırsatı yakaladık.

İşte senaristi ve proje tasarımcısı Berkun Oya!

5- UFAK TEFEK CİNAYETLER

İlk sezonuyla bizleri ekranlara kilitleyen bir diğer dizi de Ufak Tefek Cinayetler oldu. Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat ve Selim Bayraktar’ın baş rollerini paylaştığı televizyon dizisinde yönetmen koltuğunu Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer paylaşıyor.

Senaristi ise Meriç Acemi

2017 dizileri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay