360 TV Canlı Yayın İzle

0 720

360 TV Canlı Yayın kanalı tüm yayınlarında, Türk aile yapısının özellikleri ile gelenek ve göreneklerini önde tutan, etik kuralları tamamen uygulamaya çalışan ve ülkemizin milli değerleri ile hassasiyetini sürekli olarak gözeten bir yayıncılık anlayışı uyguluyor. Kanalın yayınları arasında, ailecek seyredilebilecek özelliğe sahip, film, belgesel, müzik, sohbet ve yarışma programları ile Anadolu ezgileri taşıyan müzik programları ile toplumun genelinin merak ettiği sağlık konularını içeren programlar bulunuyor. 360 TV Canlı Yayın kanalını saat başı canlı olarak haberlerin yayınlandığı kanalda ayrıca, gündemdeki konuları içeren uzman konukların katıldığı tartışma programları da oldukça ilgiyle izleniyor.

 • Kanal SahibiAtlas Yayıncılık Tic. A.Ş.
 • Web Sitesihttp://www.tv360.com.tr
 • Türksat Frekans11062 H 4820 3/4 (SD)
 • D-Smart43. kanal (SD)
 • Digitürk29. kanal (SD)
 • Tivibu30. kanal (SD)
 • Twitter Sayfasıhttps://twitter.com/tv360comtr
 • Facebook Sayfasıhttps://www.facebook.com/tv360comtr
 • Instagram Sayfasıhttps://www.instagram.com/tv360comtr
 • E-Mail[email protected]
 • Telefon0212 449 30 00
 • Kanalın AdresiAtatürk Mahallesi Bahariye Cad. No:31 İkitelli – K. Çekmece 34679 İstanbul

360 TV Canlı Yayın

Kuruluşu

Atlas yayıncılık A.Ş.’ne ait olan kanal, Skyturk tv adı ile 2002 yılında test, 2003 yılında ise ana yayınına başlamış, 2012 yılında Skyturk360 adı ile yayınına devam kanal, 2013 yılında 360 tv olarak şimdiki adını alarak, bu isimle yayınlarına devam ediyor. Bahadır Saraçgil’in sorumlu müdürlüğünü yaptığı bu kanal, karasal, kablo ve uydu yayınları üzerinden izlenebiliyor. Genel yayın türünün uygulandığı kanala, internet ortamından ve mobil olarak da ulaşılabiliyor.

360 TV Canlı Yayın Kanalının En Ünlü Sunucuları

360 tv, sunucularının renkli kişilikleri ile dikkat çekiyor. Bunlardan en ünlülerinin arasında; İstanbul üniversitesi arkeoloji bölümü mezunu ve müzecilik ihtisası yapmış olan, TRT’de metin yazarlığı ve bir çok ulusal yazılı basın organında editörlük, muhabirlik ve köşe yazarlığı yapmış, 11 adet dizi ve filmde rol almış olan, televizyon seyircisinin ilgiyle izlediği Mesut Yar, Mimar Sinan üniversitesi devlet konservatuarının tiyatro bölümünü bitiren, bir çok tiyatro oyununda öğrenciliğinden itibaren rol alan ve izlenme rekorları da kıran dizilerin de bulunduğu 23 adet dizi ve filmde oynayan Açelya Akkoyun ve Marmara üniversitesi ekonometri bölümü mezunu, bir çok kanalda haber spikerliği yapmış, spikerlik ve sunuculuk yapan Gökay Kalaycıoğlu sayılabilir.

360 TV Canlı Yayın Program Listesi

Genellikle dizi ağırlıklı yayın yapan 360 tv’nin programları şu şekildedir:

1. Gezmek Olsun

Yapımcının verdiği para dışında yanına araç ve para almayan Yıldız Yakar, parasının yettiği kadarıyla İstanbul’u gezerek anlatıyor. 360 TV Canlı Yayın izle.

2. Mesut Yar İle Laf Çok

Değişik konuların ve ünlü konukların yer aldığı programda, Mesut Yar konuları videolarla destekliyor ve sohbet havasında geçmesini sağlıyor

3. Ben Anneyim – 360 TV Canlı Yayın

Selda Arslan bu programda annelerin sıklıkla sorduğu sorulara cevap arıyor.

4. Pazardayız

Lokman Dağ ve Tuğçe Kurt’un semt pazarlarındaki esnaf ve halkla keyifli sohbeti seyirciyle buluşturuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay