A2 Tv Canlı Yayın

0 4.905

A2 Tv canlı yayın ekranlarında HD ekran görüntüsü ile izleyicileri eğlenceli programlar, filmler ve spor karşılaşma programları ile karşılamakta. Vizyona girmiş olan geçmiş ve yeni filmleri izleyebileceğiniz, haber saatlerinde gündemi takip edebileceğiniz, Ziraat Kupası karşılaşmalarını takip edebileceğiniz kaliteli bir kanaldır. Gündüz ve gece kuşağı olmak üzere farklı program yayın akışına sahiptir. Uydu ve kablolu frekans ayarlarının dışında, kanalı internet sitesi üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Futbol programları, eğlence programları, hanımlara özel programlar, belgesel programları, kültür ve sanat programları, sağlık programları ve daha birçok konuda izleyicilerine kaliteli bir yayın sunmak adına farklı ve dikkat çeken yayın listesine yer verilmekte.

A2 Tv Canlı

Kuruluşu

ATV kanalının alt kuruluşu olarak yayına başlayan ve her uydu alıcılarında olmasa bile izleyicilerine internet üzerinden de canlı yayın yapan aktüel bir kanaldır. D-Smart, Turkcell, Tivibu ve Digitürk gibi TV uydularında yayın akışını sunmakta. Yayın hayatına yeni başlamış olması ile birlikte Ziraat Türkiye Kupası maçlarını ekranlarda yayınlaması kuruluşunun ardından ismini tanıtır hale gelmiştir. Önemli futbol karşılaşmalarının A2 TV ekranlarında yayınlanması kuruluşundan bu yana kadar izleyici kitlesini arttırmada etkili olduğu görülmüştür. D-Smart’ın 227. Kanalında yer alan kanal, aynı zamanda Digitürk’te 35. kanaldadır. Teledünya uydularında 37. Kanal, Turkcell TV kanalında ise 29. kanalda yer alır.

A2 Tv Canlı Yayın Kanalının En Ünlü Sunucuları

ATV’ye ait olan geçmiş diziler, çocuk ve genç programları, eğlence programları ve bilgi yarışmaları gibi programlara yer verilir. Kayıt olarak alınmış bu program içerikleri otomatik olarak kanalda yayınlanır. Severek takip edilen eski ATV dizileri ve sinemalarına da yer verilir. Kanalın henüz kendine ait olan bir program akışı olmadığı için ATV kanalının programlarından yer verilerek günlük yayın listesi oluşturulur. Haber yayınları olmadan geçmiş dizi ve film içeriklerine yer vermekte. Eğlence ve aktüel amaçlı kurulan kanalın ATV nin devamı şeklinde geçmiş programlarına yer vererek yoluna devam etmekte. Canlı futbol maç karşılaşmalarını ekranlara getirmesi üzerine takip edilir bir hale gelmiştir. ATV nin daha önce ekranlarda yer aldığı dizi oyuncuları, program sunucuları ve spikerleri burada yer almakta.

A2 Tv Program Listesi

Kanalın kendine ait olan bir program akışı olmadığı için ATV kanalına ait olan geçmiş zamandaki diziler, belgeseller, eğitici programlar, çocuk dizileri, yarışma programlara her gün yer verilir. Günlük olarak bu programlar kanalın yayın akışında yer alır. Farklı olarak futbol haberleri ve önemli canlı maç karşılaşmalarına yer verilmekte. Kanalın yayın akışına bakılacak olursa;

1) A2 Tv Dizi Saatleri: Saat 06:30 da başlayan yayın akışı Beyaz Gelincik dizisi ile her hafta başlar. Ardından gelen Kertenkele, Selena dizileri ile sabah programları tamamlanır.

2) Özet Diziler: Kızlar ve Anneleri dizisi ile başlayan öğlen saatlerinde ardı ardına yayınlanan dizileri görebilirsiniz. Avrupa Yakası, Çocuklar Duymasın ile bu yayın akışı tamamlanmış olur. ATV nin eski dizilerine yer veren kanalda farklı olarak canlı maç yayınları devreye girer.

3) A2 Tv Yarışma Programı: Selena dizisi ile başlayan akşam yayınının ardından, Kim Milyoner Olmak İster? Adlı yarışma programı ile devam eder. Yarışmacıların sorulan sorulara istenilen sürede cevap verirken eğlendiği renkli bir programdır.

4)Gece Kuşağı Yayını: 00.30 saatlerinden sonra kanalın izleyicilerine sinema kuşağı yayını yaptığı bilinmelidir. Yerli ve yabancı filmlere yer veren kanalda daha önce merak edip izleyemediğiniz filmleri yakalayabilirsiniz. Verilen yayın akışında her gün aynı şekilde ilerlenir. Fark olarak günlük ekrana getirilecek olan gece kuşağı saatlerinde yer alan günlük filmlerdir.

A2 TV canlı yayın program akışı genel olarak dizi ve film ağırlıklıdır. Yayınlanan diziler ATV nin geçmiş dizileri olup, yayınlanan diğer yarışma programları da ATV ye aittir. Kanalın ATV ye bağlı olmasından dolayı sadece eğlence, kültür, sanat, aktüel ve genel izleyici olacak şekilde ayarlama yapılmıştır. Kanalın resmi internet adresi: www.a2tv.com.tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay