Bein Sports Haber

0 98.167

Bein Sports Haber

 • Kanalın Web Sitesi: tr.beinsports.com
 • Türksat Frekans Bilgileri: Türksat 4A Frekans: 12379 Symbol Oranı: 30000 FEC: 3/3 Polarizasyon: Horizontol (Yatay)
 • Digitürk: Bein sports 1 SD (77. kanal), Bein sports 2 SD (78. kanal), Bein sports 3 SD (79. kanal), Bein sports 4 SD (80. kanal), Bein sports Max 1 SD (81. kanal), Bein sports Max 2 SD (82. kanal), Bein sports haber SD (83. kanal), Bein sports 1 HD (377. kanal), Bein sports 2 HD (378. kanal), Bein sports 3 HD (379. kanal), Bein sports 4 HD (380. kanal), Bein sports Max 1 HD (381. kanal), Bein sports Max 2 HD (382. kanal), Bein sports haber HD (383. kanal)
 • Kanalın Genel Merkezleri: Doha (Arap kanalları), Miami (Kuzey Amerika kanalları), Paris (Fransız kanalları), Barselona (İspanyol kanalları), Cakarta (Asya kanalları), İstanbul (Türk kanalları)

Bein Sports Haber

Acaba şu maç sonucu nedir? veya acaba şu maç ne oldu? sorusunu kendi kendimize sorduğumuz zaman hemen kumandaya sarılır ve bir spor kanalı açarız. Ya evde değilsek? veya televizyonun bulunduğu bir ortamda değilsek. İşte burada devreye gelmiş gelmiş en iyi canlı yayın site olan canliyayin.tv.tr sitemiz giriyor. Nere olursanız olun, televizyonun olmadığı her yerde sitemiz sizin için daima hazırdır. Sadece bir tık ötenizde!

Bein Sports Haber kanalı Katar’da kurulan ve  Bein Media Group şirketinin yönettiği bir canlı tv kanalıdır. 1 Temmuz 2013 (Endonezya)’da, 13 Ocak 2017 (Türkiye)’de kurulan kanal spor konulu yayınlar yapmaktadır. Kanal bir çok ülkede ve bir çok dilde yayın yapmaktadır.

Bu ülkeler ve diller ise şu şekilde.

Ülkeler: Katar, Abd, Fransa, Endonezya, Türkiye, ve İspanya

Diller: Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Türkçe, Endonezyaca, Tayca, Kantonca (Çince)

Bein Sports Haber Sunucuları

Genel olarak sporu en fazla desteleyen yayıncı kuruluş olarak ön plana çıkan Bein Sports kendi içerisinde bir birinden değerli sunucuları ile kalitesini göstermeye başlamıştır. Özellikle yenilenen ekran yüzü ile ülke çapında önemli spor yorumcuları ve sunucuları çalışmalarını Bein Sports çatısı altında sürdürmeye başlamıştır. Bunlar arasında Şansal Büyüka, Çağıl Özge Özkul, Ekrem Ekşioğlu, Nazlı Canyurt, Rüştü Reçber, Tuğçe Saatman, Sine Çakır, Mustafa İyi, İsmail Şenol ve Ünal Canbay yer alır. Özellikle spor alanında kendisini ispatlamış olan birçok sporcu kendine has yorumları ve değerlendirmeleri ile belirli günlerde izleyicilerin karşısına çıkarlar. Bunlar arasında yer alan Şansal Büyüka yıllardan bu yana gelen sunuculuğu ile birçok açıdan eşsiz bir insandır. Daha önceki programları ile akıllarda kendisine yer edinen Şansal Büyüka futbol üzerine değerlendirmeleri ile kalite farkını ekranlara yansıtır. Futbol sunuculuğu denilince akla gelen ilk insanlar arasında Şansal Büyüka her zaman bulunur.

 • Şansal Büyüka
 • Çağıl Özge Özkul
 • Ekrem Ekşioğlu
 • Nazlı Canyurt
 • Rüştü Reçber
 • Tuğçe Saatman
 • Sine Çakır
 • Mustafa İyi
 • İsmail Şenol
 • Ünal Canbay

Bein Sport Haber Programları

Yeni Gün Programı

Adından da anlaşılacağı üzere günün ilk programları arasında yer alan Yeni Gün programı hafta içi yayınlanıyor. Özellikle günün ilk ışıklarının ardından yayın hayatına başlayan Yeni Gün programı ünlü sunucular Mustafa İyi ve Sine Çakır tarafından sunulur. Yayın saati ise hafta içi saat 07:00 da başlayarak ortalama 1 saat süren bir programdır. Program saat 08:00 a kadar sürmesi nedeniyle ilk spor haberleri bu program üzerinden yayınlanır. Genelde spor yayınları yapılan bu programda özel videolar, son dakika spor haberleri ve birbirinden farklı konuların işlenmesi nedeniyle birçok Bein Sports izleyicisi tarafından yakından takip ediliyor. Bu kapsamda başta futbol olmak üzere çeşitli spor branşlarına özel haberler Yeni Gün programında ekranlara getirilir.

Gün Ortası Programı

Sunuculuğunu kendine has üslubu ile yapan Çağıl Özge Özkul herhangi bir spor dalını baz almadan tüm spor dallarına ait haberleri izleyicisine sunar. Özellikle kendisine özel üslubuyla ön plana çıkan ünlü sunucu program kalitesini de en üst düzeyde tutması ile bilinir. Elbette sunuculuğunu tek başına yapsa da genelde özel konuklarına yayınlarında yer verir. Yayına dahil edilen özel konuklar ise konuya özel açıklamalarda bulunarak bilinmeyenlerin izleyiciye aktarılmasını sağlar. Sunucu Çağıl Özge Özkul tarafından yapılan Gün Ortası programı öğle saat 12:30 da yayın hayatına başlar. Hafta içi yapılan Gün Ortası programı özel haberlerin yanı sıra meydana gelen tüm spor haberlerini hızlı ve etkin bir şekilde izleyicisine aktarır.

Cafe Spor programı

Günün bir diğer programı ise Cafe Spor programıdır. Sunuculuğunu Ekrem Ekşioğlu ve Nazlı Canyurt tarafından yapılan Cafe Spor programı hafta içi saat 20:00 den itibaren yayınını Bein Sports üzerinden sürdürür. Özellikle kendine özel konuklar ve özel söyleşiler eşliğinde sürdürülen Cafe Spor programı Çarşamba, Perşembe ve Salı günleri yayınlanır. Gün sonunda yayınlanan bu program ile gün içerisinde meydana gelen tüm spor haberleri, spor etkinlikleri ve spor olayları izleyiciye hızlı bir şekilde aktarılır. Sunucular tarafından stüdyoya davet edilen bazı özel konuklar ise olayların bilinmeyen yönlerini izleyicilere aktarırlar. Bu vesile ile spor dünyası yakından takip edilir.

Bein Sport Haber Final Programı

Sunuculuğu tek bir kişiden ziyade bir ekip tarafından yapılan Final programı salı günleri ekrana gelir. Özellikle yayın saati nedeniyle birçok spor sever tarafından tercih edilen program saat 22:00 de yayınlanır. Elbette bu program üç kişi tarafından sunulur ve değerlendirmelere tabi edilir. Bu kişiler ise Mustafa Sapmaz, Engin Kehale ve Pınar Bekbölet’tir. Tamamen futbol içerisinden haberlerin sunulduğu bu programı geniş bir izleyicisi kitlesi tarafından takip edilir. Bunun en önemli nedeni ise özel istatistikler ve sunumların sunucular tarafından izleyicilere aktarılmasıdır. Özellikle futbol üzerine yayınların yapıldığı bu programda sunucular tarafından teknik ve taktik tüm değerlendirmeler özenli bir şekilde anlatılır.

Soyunma Odası Programı

Hafta içi sadece Çarşamba günleri sunulan Soyunma Odası programı ünlü futbolcu Rüştü Reçber tarafından sunulur. Elbette futbol geçmişi ile değerlendirmelerde bulunan ünlü sunucu bu programda tamamen geçmişe dair görüntülere yer veriyor. Bu program sayesinde genç kuşak yada eski kuşak geçmişe ait futbol görüntüleri ile kendilerini bir nebze olsun nostaljik bir yayın içerisinde buluyor. Söz konusu program hafta içi sadece Çarşamba günleri saat 22:00 de ekranlarda yerini alıyor. Elbette söz konusu programda sadece geçmişse dair değerlendirmeler yapılmıyor. Özel konukları ile günün spor karşılaşmaları, spor olayları, haftanın en başarılı takımı ve oyuncusu bu programda değerlendirmeye alınıyor.

Bein Sport Haber Canlı Yayın Haberleri

Genelde saat başı olarak yayınlanan günün haberlerinde dünya genelinde meydana gelen spor olayları, müsabakalar, analizler, transfer haberleri ve değerlendirmeler yer alır. Özellikle bein sport haber canlı haber yayıncılığında öncü bir yayın kuruluşudur. Dünya genelinde yer alan farklı merkezleri üzerinden bu yayınlar hızlı ve canlı bir şekilde gerçekleşir. Oluşturmuş olduğu kalite, hız ve iletişim diliyle Bein Sports spor severler tarafından tercih edilen bir yayın kuruluşu olarak kendisine yer edinmiştir. Her saat başı sunulan bu haberler ile spor severlerin habere ulaşmaları hızlı bir şekilde gerçekleştirilmiş ve sunulmuş olur.

 • Yeni gün programı
 • Gün ortası programı
 • Cafe spor programı
 • Final programı
 • Soyunma odası programı
 • Spor haberleri

Bein sport haber kanalı genel olarak saat başı en son spor haberlerini sunmaktadır. Dünya genelinde farklı merkezlerden spor haberleri sunan kanal ülkemizde de geniş bir yayın ağına sahiptir. Bein sports haber kanalını izlemek için sitemizden yaralanabilirsiniz. Bein sports haber izleBein sports izle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay