Beyaz Tv Canlı Yayın

0 2.833

Beyaz Tv canlı yayın kanal bilgisi

 • Kanal Sahibi: Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 • Web Sitesi: http://www.beyaztv.com.tr
 • Türksat Frekans: 12380 V 27500 3/4 (SD/HD)
 • D-Smart: 40. kanal (SD/HD)
 • Digitürk: 36. kanal (SD), 336. kanal (HD)
 • Tivibu: 31. kanal (SD), 362. kanal (HD)
 • Twitter Sayfası: https://twitter.com/beyaztvcomtr
 • Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/BeyazTV
 • Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/beyaztv_
 • Spor Programları: Beyaz Futbol, Derin Futbol
 • E-Mail: [email protected]
 • Telefon: 0 312 333 33 00
 • Kanalın Adresi: Macun Mah. 173.Sk. 3/1 Yenimahalle 06374 Ankara

Beyaz tv canlı yayın kanalı Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin olup genel merkezi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yer alan Ses TV’nin halefi olan ulusal bir televizyon kanalıdır. Beyaz TV’nin sahibi Osman Gökçek, Haber Editörü Murat Erçin’dir. Turksat 4A, D-Smart, Digiturk, Filbox, Analog Kablo TV, Kablo TV, Tivibu ve beyaztv.com.tr internet televizyonundan seyredilebilmesiyle kolay erişilen Beyaz TV ile hayatın rengi yansıtılıyor. Kanalda siyaset, magazin, haber, eğlence, din, yemek, spor, sağlık, konuları ile programlar, diziler ve sinemalar yayınlanmaktadır.

Beyaz Tv Canlı Yayın

Beyaz TV’nin Kuruluşu

Beyaz Tv Canlı

24 Mayıs 2010’da kurulan eski adı Ses TV olan Kanalın başındaki isim eski milletvekili ve bürokrat Melih Gökçek’in oğlu Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü mezunu olan Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek’tir. Kanal 2013 yılında genel yayın türünde SD yayın yapma lisansı almıştır. 15 Temmuz 2014 tarihinde Türksat 4A uydusunun kısmen devreye alınmasıyla yüksek çözünürlüklü Beyaz TV HD kurulmuştur. Beyaz TV HD, Beyaz TV ile eş zamanlı yayın yapmaktadır.

Beyaz TV’nin Sunucuları

Beyaz Tv Canlı Yayın Ana Haber hafta içi Bireysel güzel konuşma dersleri de vermekte olan Ferda Yıldırım’ın, hafta sonu Buse Yıldırım’ın sunumuyla 18:30’da yayınlanarak doğru, tarafsız, güncel haberleri aktarmaktadır. Samimi, doğal, güleryüzlü olmasıyla sevilen haberci Tahir Sarıkaya Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem programı ile ekranlarda yer alıyor. Beyaz Futbol ve Derin Futbol programını Ertem Şener sunuyor. Dinamit programı Latif Şişek’in sunumuyla ekrana geliyor. Türker Akıncı’nın hazırlayıp sunduğu Ortak Akıl ile dünya gündemi yorumlanıyor.

Ece Erken Bircan, İpek İlkay Buharalı, Ali Eyüboğlu Söylemezsem Olmaz programını sunararak ekran başındakilere keyifli anlar yaşatıyor. Başarılı sunucu Nur Viral Hayatta Her şey Var programıyla Beyaz TV canlı yayın’da seyirci karşısına çıkıyor. Ferda Yıldırım’ın sunumu ve Osman Gökçek’in yorumlarıyla Sürmanşet Beyaz TV ekranlarında yayınlanıyor. Ünlü şef Gürkan Topçu Gürkan Şef ile Mangal Keyfi ile ekran başındakileri lezzetli yolculuğa çıkarıyor. Türker Akıncı birbirinden farklı konularla Ne Var Ne Yok programını sunuyor. Nerede Ne Yesek? Programıyla Gizem Özdilli özel tarifler veriyor. Ömür Varol çarpıcı haberlerle Beyaz Gazete programını sunuyor. Nefise ile Anne Olmak programını ile Cumartesi günleri ekrana geliyor. Manken Günay Musayeva ve modacı Rufat İsmail Tarzınız Olsun programıyla ekranları renklendiriyor.

Beyaz Tv Canlı Yayın Programları

1. Beyaz Futbol

Haftanın tüm maçları, teknik direktörün, oyuncuların sergilediği performansları, şampiyonluk yarışındaki gelişmeler, futbolun önemli isimleri Ahmet Çakar, Ertem Şener, Sinan Engin, Abdulkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın yorumlarıyla Cumartesi 23:00’da, Pazar günleri de aynı saatte ekrana geliyor.

2. Derin Futbol

Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Gökmen Özdenak her hafta futbol ile ilgili akıllara takılanları, perde arkasında yaşanan ve konuşulmaktan kaçınılan konuları ele alıyor.Erten Şener’in yönetimindeki Derin Futbol Pazartesi günleri akşam 23:00’de ekranlarda.

3. Söylemezsem Olmaz – Beyaz Tv Canlı Yayın

Magazin dünyasındaki gündeme damga vuracak son gelişmeler Bircan İpek, İlkay Buharalı, Ali Eyüpoğlu ve Ece Erken ile hafta içi her gün 08:50’de yayınlanıyor.

4. Gürkan Şef İle Mangal Keyfi

Türk halkının en büyük keyfidir Mangal. “Gürkan Şef ile Mangal Keyfi” her Pazar 12:45’de yayınlanıyor ve ünlü şef Gürkan Topçu’nun sunumuyla mangal çok eğlenceli hale geliyor.

5. Hayatta Her Şey Var

Her pazartesi haftalık burç yorumlarıyla Astrolog Nuray Sayarı, sağlıkla ilgili açıklamalarıyla dikkat çeken Türkiye’nin en ünlü doktorlarından Uzman Psikolog Dr. Zafer Akıncı, dertleşmek ve akıl danışmak için doğru kişi Evlilik Terapisti Selin Karacehennem, ve İslam’ı anlatan ünlü ilahiyatçı konuklar ile Nur Viral hafta içi her gün 11:15’te canlı yayınlanıyor.

6. Nerede Ne Yesek

Lezzet tutkunları için özel tarifler veren şefleriyle, Gizem Özdilli sunumundaki Nerede Ne Yesek programı Türk mutfağı ve dünya mutfağının en iyi restoranlarında değişik tatlar keşfetmeyi sağlıyor.

7. Tarzınız Olsun – Beyaz Tv Canlı Yayın

Tarz ve stil hakkında her şey Manken Günay Musayeva ve modacı Rufat İsmail’in sunumuyla ünlü konukları ve eğlenceli konu başlıklarıyla Tarzınız Olsun’da. Kanalın resmin adresi: www.beyaztv.com.tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay