Bjk TV Canlı Yayın

0 961

Bjk TV Canlı Yayın. Bjk TV, resmi olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü adına 24 saat yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Ayrıca Bjk TV, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile ilgili bütün haberleri derleyip kamera önüne sunan bir kanaldır.

Bjk TV Canlı Yayın

Bjk TV Kuruluşu

Beşiktaş TV ilk olarak 2004 yılının Nisan ayında test yayınını yapmıştır ve bundan tam bir yıl ara ile 19 Nisan 2005’de resmi olarak ilk yayınını başlatmıştır. İlk yayınları esnasında Galaxy TV ile birlikte dönüşümlü yayınlar izleten Bjk TV, D-Smart adlı dijital platformun kurulmasıyla birlikte 24 saat yayınlarına girmeyi başarmıştır.

Bjk TV’nin kuruluşu için görevlendirilen isim ünlü haber sunucusu Reha Muhtar’dır. Sunucu Reha Muhtar, bir süre sonra Bjk TV’nin yönetim kurulundan istifa etmiştir. Bunun ardından Bjk TV, peş peşe Aydın Özdalga, Cemal Alkan, ve Erhun Ateş Bjk TV’nin başına getirilmiştir ve Bjk TV, hala da yayınına devam etmektedir.

Bjk TV En Ünlü Sunucuları

Bjk TV, 13 yıl boyunca epeyce sunucular ile ve futbolcular ile yayınca çıkmıştır. Bu sunuculardan en önde gelenleri kısaca şunlardır: Türk spor direktörü Bülent Ülgen, Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesi Gürler Akgün, Mert Közoğlu, Melike Saied, Doğancan Kızılca, Deniz Tuğrul, Sevde Kobak ve Nergis Aşkın’dır.

Bjk TV program Listesi

1- 19:03 Ana Haber Bülteni:

Sunucu Melike Saied’in sunduğu Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile ilgili günün tüm haberleri içeren bir haber bültenidir.

2- Top Sizde

Bjk TV’nin Top Sizde programı; Bülent Ülgen, Ergin Aslan, İlker Pırlant ve Gökhan Dağıstanlı tarafından sunulan bir TV programıdır.

3- 5 Soru 1 Forma

Bjk TV’nin 5 Soru 1 Forma adlı programı, Nergis Aşkın tarafından sunulan bir TV programıdır.

4- Geleceğin Kartalları:

Bjk Tv’nin Geleceğin Kartalları adlı programı, Gürler Akgün tarafından sunulan bir TV programıdır.

5- Hafta Sonu:

Bjk TV’nin Hafta Sonu adlı programı, Hazal Kalkavan tarafından sunulan bir TV programıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay