Cartoon Network Canlı İzle

0 2.329

Cartoon Network Canlı Yayın kanalı Tüm çocukların severek izlediği televizyon çizgi film kanalı özellikle 7 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden yayınlar yapmaktadır. Birçok eğlenceli yayın içeriğine sahip kanal sürekli olarak yayın hizmeti sunmakta ve birçok çocuğun ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Çizgi film yayınları yanı sıra gençlik filmlerine de yayın imkanı veren kanal Ülkemizden Türksat 4A yayını, Digitürk 169. kanal, D-smart 120. kanal, Kablo yayını: teledünya 170. kanal, Tivibu Ev 121. kanal, Turkcell TV 112. kanal, filbox 87. kanaldan yayınlanmaktadır.

Cartoon Network Canlı Yayın

Kuruluşu

1 ekim 1992 senesinde yayın hayatına başlayan çizgi film kanalı Turner Broadcasting tarafından ABD’de kurulmuştur. 7- 15 yaş arası çocuklara yönelik olarak yayın yapan kanal son yıllarda gençlerin en fazla tercih edilen kanallar arasında bulunmaktadır. 2014 yılında sloganı ve logosunu değiştiren kanal bünyesinde birçok çizgi film yayını yanı sıra yeni dizi ve filmlere de yer vermektedir. Cartoon Network Canlı Yayın kanalı 2010 yılından beri kanal logosunda siyah beyaz renkleri kullanmaktadır. 2007 tarihinde Türkiye’de şifresiz olarak yayına başlamıştır. Doğan holding medya kuruluşu tarafından Türkiye lisansı alınmış ve birçok çizgi dizinin dublajı yapılarak yayınlanmıştır. 2008 yılından beri Türkçe versiyonu yayınlanmaktadır.

En Ünlü Sunucuları

Televizyon Kanalı olan Cartoon network kanalında sunucu yayını yapılmıyor. Genel olarak kanalda sürekli genlik çizgi filmlerine yer verilmektedir. Çok fazla izlenen ve beğenilen çizgi filmler kanal içerisinde yer almaktadır.

Cartoon Network Canlı Yayın Program Listesi

Televizyon kanalı Cartoon network birçok sevilen çizgi filme yer vermektedir. Çocuklar tarafından sevilen ev gün içinde sürekli olarak izlenen seriler halinde birçok çizgi film yayınlanmaktadır.

1- Powerpuff Girls

Çok sevilen çocuk çizgi dizisi 3 tatlı kızın maceralarını konu almaktadır. Laboratuar ortamında yaratılan ve süper güçlü saf kızların sevilen tüm maceraları yayınlanmaktadır.

2- Ben10 – Cartoon Network Canlı Yayın

Süper kahraman çocuk dizisi uzun süredir yayınlanmakta ve koluna taktığı saat sayesinde süper güçler kazanan bir çocuğun maceralarını konu almaktadır.

3- Gumball

Sevilen çocuk dizisi afacan bir kedi ve onun ailesi ile ilgili komik maceraları konu alıyor. Kardeşi bir balık olan kedinin başından geçen birbirinden komik hikayeler çizgi film içinde yer alıyor.

4- Kral Şakir

Cartoon Network Canlı Yayın kanalı için yapılan ilk Türkçe çizgi film olma özelliğine sahip olan çizgi dizi grafi2000 tarafından yapılmış olup sevilerek izlenmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay