DMCA

Canliyayin.tv.tr olan web sitemiz ve ANDROİD CANLI TV (com.app.androidcanlitv) isimli mobil uygulamamız, canlı yayın olarak sunulan televizyon kanallarını her hangi bir şekilde bu sitede veya sunucusunda barındırmaz ve bu site üzerinden canlı yayınları direk olarak sunmaz. Tüm sitede veya uygulama üzerinde bulunan canlı tv kanalları tamamen 3. parti siteler aracılığı ile embed kodları veya .m3u8 yayın akışı linkleri sayesinde paylaşılmaktadır.

Android Canlı TV uygulamamız uyar-kaldır prensibi ile çalışır. 3. parti linkleri kullandığımızı daha önce söylemiştik. Sorumluluklar ve telif hakkından tamamen onlar sorumludur. İçerik kaldırma talebi için gerekli belgelerle bize ulaşabilirsiniz. İncelenip geri dönüş yapılacaktır. Doğru bilgiler teyit edildiğinde telif hakkına sahip ilgili kanallar kaldırılacaktır.

İçerik Kaldırma İletişim:

[email protected]

Tüm kanalların logoları kanalları kategorize edebilmek için kullanılmaktadır. Aynı zamanda logoların telif hakları yine kanallara aittir. [email protected]‘dan bize yazarak içerik kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMAMIZDA KULLANILAN TÜM CANLI YAYIN LİNKLERİNİN TELİF HAKLARI TV KANALLARINA VEYA YAYINLARI ALINAN 3. PARTİ WEB SİTELERİNE AİTTİR. ANDROİD CANLI TV UYGULAMAMIZ HER HANGİ BİR KANALIN SORUMLULUĞUNU ÜSTLENMEZ VE KANALIN TELİF HAKKINDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

Android Canlı TV uygulamamız api sistemi kullanır.

http://app.canliyayin.tv.tr//api.php?get_all_channels

"channel_title": Kanalın ismi
"channel_url": KANALIN CANLI YAYIN KAYNAĞI

Buradan anlaşıldığı gibi Android Canlı TV uygulamamız 3. parti linkler ile yayınlar sunmaktadır. Tüm yayınların telif hakkı bu linklere aittir.

Bu sebepten dolayı Canliyayin.tv.tr sitemiz ve android canlı tv adlı mobil uygulamamız dahil olmak üzere, her hangi bir DMCA bildirimi kabul etmemektedir. Tüm DMCA yükümlülükleri tamamen 3. parti web sitelerine ve tüm yayınlanan kanalların kendisine aittir.

Canliyayin.tv.tr web sitesinin içeriklerinin tamamı kendisine özgün olarak hazırlanmış ve telif hakkı ihlal sebebi bulunmayan içeriklerdir. Kamuoyuna duyurulur.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay