Euro Star Canlı Yayın

0 1.409

Euro Star Canlı Yayın. Türkiye’de yaşayan milyonlarca insan olduğu kadar Avrupa’da da yaşayan binlerce Türk gurbetçi bulunuyor. Burada yaşayan Türkler Türkiye’den haberdar olmak istiyorlar. Star TV’nin Avrupa’daki Türklere yayın yapmasını sağlayan Euro Star Star TV’de yer alan dizileri, haberler, magazin ve müzik programları, yerli filmler, yarışmalar sunarak Avrupa’da yaşayan binlerce Türk’e yayın yapmaktadır. Türkçe yayın yapan kanalda izlenilen ülkeye göre farklılık gösteren reklamlar sunuluyor. Türkiye’den ve Avrupa’dan seyredilebilen Euro Star Türkiye’yi gurbetçi vatandaşların ayağına getiriyor. Euro Star Digitürk 227. Kanaldan, Filbox 163. Kanaldan, D-Smart 293. Kanaldan ve Türksat TKGS ‘den 437. Kanaldan yayın yapmaktadır.

Euro Star Canlı Yayın

Kuruluşu

1 Mart 2006 da yayına başlayan kanal Star Avrupa Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş tarafından 2006’dan 2011 yılına kadar Doğan Yayın Holding’in sahibi Aydın Doğan tarafından kurulmuştur. 2011 yılında Ferit Şahenk’e ait olan Doğuş Yayın Grubu tarafından yayınlarına devam etmektedir.

En Ünlü Sunucuları

Türkiye’de yaşanan bir çok kayıplara ulaşılmaya çalışıldığı, faili meçhul cinayetlerin ipuçları, kanıtlar ve görgü tanıkları ile aydınlatılmaya çalışıldığı, ihtiyaç sahiplerine ulaşılmaya çalışıldığı Balçiçek İlter’in hafta içi her gün saat 13:00’da sunduğu Olay Yeri ile heyecan doruklara çıkıyor. Türkiye’de ve dünyada olan tüm gelişmeleri Nazlı Çiçek Star Ana Haber bülteni ile ekranlara taşıyor. Pazar günlerine ise kendine özgü yorumuyla, kötü olaylara bile gülümsetmeyle baktıran Mesut Yar’ın sunduğu Mesut Yar Sunar her Pazar sabahı 08:00’da yayınlanıyor.

Program Listesi

1- 08:30 Beni Affet

Ankara’da sayılı aileler içinde olan Osman Kozan ailesi ve çocuklarını konu alan dizi heyecan ve merak yaratıyor.

2- 09:45 Adını Sen Koy

Başrolünde Erkan Meriç ve Hazal Subaşının oynadığı dizide aşk, oyun ve entrikalar yer alıyor.

3- 20:00 Ufak Tefek Cinayetler

Lise zamanında arkadaş olan 4 kadın büyüdüklerinde tekrar biraraya gelirler. Güç mücadelesinde eskiden kalan hırs ve kinler ortaya çıktıkça hesaplaşmalar cinayete kadar varır.

4- 23:45 İstanbullu Gelin

Başrolünde Özcan Deniz, Aslı Enver, Salih Bademci, İpek Bilgin’in rol aldığı dizi yayınlandığı günden bu yana beğeniyle izlenen diziler arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay