Flash TV Canlı Yayın İzle

0 586

Flash TV Canlı Yayın İzle. Her insanın kendine hitap eden bir kanalı vardır. Çoğu zaman işinden yorgun gelen insanlar işin stresini atmak için eğlence olan kanalları tercih eder. Flash Tv eğlence, haber ve müzik severler için ideal bir kanal olmaktadır. Flash Tv tüm yayınları ile tüm izleyici grubuna hitap etmektedir. Tarafsız ve doğru haberleri yapan Flash Tv Türkiye’deki tv kanalları içinde 2.özel kanal olarak da bilinmektedir. Flash tv rengarenk eğlence programları ile izleyicileri kahkaya boğarak izleyicilerini tv karşısına kilitlemektedir. Kanalın sloganı ise Flash varken Flash izlenir.

Flash TV Canlı Yayın İzle

Kuruluşu

Flash tv 1992 senesinde test yayınından sonra 1993 yılında normal yayına geçiş yapmıştır. Türkiye’nin ikinci özel tv olan Flash tv ilk Bursa merkezli olarak kurulan bir kanaldır. Flash tv Göktuğ Yayıncılık A.Ş ve Haber Ajansı Limited Şirketi sahibi Ömer Ziya Göktuğ’unun kanalıdır. Kanal tv filmleri ve eğlence programları ile daha fazla öne çıkmaktadır. Türkiye’nin her yerinde yayın ağları kurmuş olan kanal ülkenin her yerinde yayın yapmaktadır.

En Ünlü Sunucuları

Haber, eğlence, dizi ve fıkralarla dolu olan Flash tv haber programlarında ana haber Ülkü Çoban, usta isimlerden biri olan Yılmaz Tunca ise Gerçek Gündem ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Pazartesi günleri haftayı keyifle geçirmek isteyenler için Ankara havalarının olduğu Habibe Bozkır ve Ali Osman Çavdar’ın sunduğu Evlere Şenlik, Salı günleri biribirinden ünlü konukların olduğu mhteşem sesi ile Esra Eren ve Serkan Lama, Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi Sami Çelik’in sunumuyla Sami’mi Ezgiler, Perşembe günlerine az muhabbet bol türkü sloganıyla damgasını vuran halk müziğinin tanınmış sesi Latif Doğan’ın sunumuyla Küstüm Show ile seyircilere kahkaha ve müzik dolu saatler yaşatıyor.

Program Listesi

Flash Tv eğlence ağırlıklı olan bir kanal olsa da yayınladığı tarafsız haberler ile izlenmeye devam ediyor. Flash Tv haftaiçi program akışında

1- 07:15 Gerçek Gündem

Usta ve başarılı sunucu Yılmaz Tunca’nın sunumuyla tarafsız haber anlayışıyla gündemde olan tüm haberleri izleyebilirsiniz.

2- 11:20 Hayata Dair

Gülşen Korucu’nun güzel sesi , yorumları ve sunumuyla müzik, eğlence, sağlık, sanat ve sporun yer aldığı hayatın içinden bir program.

3- 19:15 Flash Ana Haber

Ülkü Çoban’ın sunumuyla Türkiye’den ve dünyadan tüm gelişmelerin yer aldığı haberleri doğru ve tarafsız olarak seyredebilirsiniz.

4- 00:15 Gerçek Kesit

Perihan Savaş’ın sunduğu programda gerçek hayattan alınmış kesitler yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay