Gs Tv Canlı Yayın

0 1.026

Gs Tv Canlı Yayın. Gs TV, 2006 yılında yayın hayatına başlamıştır. TÜRKSAT ile yapılan anlaşma fesih edilmiş olup yayınlarına şuan için sadece Digiturk platformunda, Youtube, Galatasaray.org ve dailymotion üzerinden devam etmektedir. Kanalda, geçmiş maç özetleri, geçmiş dönemde kulüpte yer alan oyuncular, başkanlar hakkında bilgiler, kulüp tarihi hakkında programlar, kulübün tüm branşlarda yer alan takımları ve güncel kulüp haberlerine yer verilmektedir. Yayın akışını tamamen kulüp üzerine kurmuş ve harici haberlere yer vermemektedir.7/24 kesintisiz yayın akışı ile yayınlarına devam etmektedir.

Gs Tv Canlı Yayın

Kuruluşu

15 Kasım 2006 yılında, doğan grubu ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde kurulmuştur.21 Ocak 2007 yılına kadar test yayını ile devam etmiş olup, bu tarihten itibaren normal yayın akışına geçmiştir.1905 Galatasaraylı iş adamları ve yöneticileri derneği başkanı, Fazıl YILDIRIM’ ın katkılarıyla ses reji masası gibi tüm teknik donanımları Digiturk tarafından kurulmuştur.

En Ünlü Sunucuları

Gs TV de yayın akışında görev alan sunuculardan birisi, Ebru GÜRSOY, 6 Ağustos 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu olup, 3 yıl Lig Tv sunuculuğu yapmıştır. Türkiye’nin en iyi kadın sunucusu ödülüne laik görülmüştür.2015 yılında Gs TV de spiker olarak çalışmaya başlamıştır.

Serbay SENKAL, görüntülü basın röportaj alanında ödül almış, Gs TV de gün içinde farklı programları sunan erkek spikerdir.6 Aralık 2013 tarihinde bir maç sırasında elinde Gs TV mikrofonunu görenler tarafından beğenilmiş olup, bu tarihten itibaren de görev almaya başlamıştır. Kalp rahatsızlığı nedeni ile ameliyat olmuş ve ekranlara bir süre veda etmek zorunda kalmıştır.

Program Listesi

1.Günaydın Galatasaray Ailesi

Hafta içi her gün saat 10:00 yayına girmektedir. Program genelinde, Galatasaray’la ilgili gündemdeki haberleri izleyiciye sunmaktadır.

2.Günün Gelişen Spor Haberleri

Hafta içi her gün saat 13:00 yayına giren program, günün gelişen spor haberlerini ekrana taşımaktadır.

3.Kültür Sanat Ajandası

Programın başlama saati, Pazartesi günler 17:30 dur. Programda, yaşam ve hobi kültür, sanat gündeminde yaşanan olayları ekranlara taşımaktadır.

4.Avrupa’dan Futbol

Sadece salı günleri yayınlanan ve Avrupa’da oynanan maçlardan görüntülerin verildiği ve puan tablosunun paylaşıldığı programdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay