Habertürk

0 7.890

Habertürk Canlı Yayın kanalı haber ağırlıklı ve tartışma programlarının yer aldığı bir kanal. Tanınmış ekran yüzlerinin olması sebebi ile izlenen ulusal bir televizyon kanalı. Yayın merkezi İstanbul ili Taksim ilçesindedir.

Habertürk canlı yayın kanal bilgisi

 • Kanal Sahibi: Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş.
 • Web Sitesi: http://www.haberturk.tv
 • Türksat Frekans: 12209 H 10000 3/4 (HD)
 • D-Smart: 33. kanal (HD)
 • Digitürk: 44. kanal (SD)
 • Tivibu: 38. kanal (SD), 358. kanal (HD)
 • Kardeş Kanallar: Show Tv, Bloomberg HT
 • Twitter Sayfası: twitter.com/HaberturkTV
 • Facebook Sayfası: facebook.com/HaberturkTV
 • Instagram Sayfası: instagram.com/haberturktv
 • Haber Programları: Haber Masası, Habertürk Gündem, Akşam Raporu, Gün Başlıyor, Akşam Raporu Haftasonu, Güne Bakış, Haberiniz Olsun,Akşam Haberleri, Gece Bülteni, Günün Ajandası, Habertürk Ana Haber, Haftasonu Sabahı, Öğle Ajansı
 • E-Mail: [email protected]
 • Telefon: 0 212 313 60 00
 • Kanalın Adresi: Abdülhakhamit Cad. No:25 34337 Talimhane – Beyoğlu – İstanbul

Habertürk Canlı Yayın

Kuruluşu

Habertürk kanalı 23 Mart 1999 yılı itibari ile Ufuk Güldemir tarafından kurulmuştur. Basın ve yayın alanında faaliyet yapmaktadır. Kanalı 8 yıl boyunca yöneten Ufuk Güldemir’in vefatı üzerine 2007 yılı itibari ile Ciner Medya tarafından satın alınmıştır. Bu el değişimin ardından 2 yıl sonra 2009 yılında ise kanalın gazetesi kurulmuştur.

En Ünlü Sunucuları

Habertürk Canlı Yayın kanalında görev yapan birçok ünlü sunucu bulunmaktadır. Bu sunucular;

Ece Üner, Engelsiz Yaşam Vakfının düzenlediği ödül töreninde en iyi kadın spiker ödülüne layık görülmüş bir spikerdir. Kanalda hafta içi her gün yayınlanmakta olan Enine Boyuna programını sunmaktadır. 1981 İstanbul doğumludur. Kariyeri Avrupa Birliği muhabiri olarak başlamıştır. Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur.

Cansu Canan Özgen, kanalda Öteki Gündem programını sunmaktadır. Sunucu 1989 İstanbul doğumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği mezunu. Diksiyon eğitimi alarak sunuculuğa başlamıştır.

Ceren Bektaş, 1987 Ankara doğumlu. Ankara Üniversitesi Dialog Anlatım ve İletişim mezunu. Konuşma ve spikerlik kursu alarak sunuculuğa başlamıştır. Hafta içi her gün yayınlanmakta olan Gün Başlıyor programını sunuyor.

Habertürk Canlı Yayın izle. Fatih Altaylı, 1963 Van doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimlerde okumuş. Bu eğitimi yarıda bırakarak Basın Yayın Yüksekokulu’na geçerek öğrenimine burada devam etmiştir. Kariyerine 1982 yılında Cumhuriyet Gazetesinde spor muhabirliği yaparak başlamış. Habertürk kanalında Teke Tek programının sunuculuğunu yapmakta.

Didem Arslan Yılmaz, İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu mezunu. 1974 İstanbul doğumlu. 1992 yılında Flash Tv de sunucu olarak mesleğine başlamıştır. Türkiye’nin Nabzı isimli programı sunuyor.

Kübra Par’ın tam ismi Kübra Parmaksızoğlu Çoşkun. 1984 Erzincan doğumlu. 2007 yılı Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Lisans mezunu. 2003 yılında Nisanın Gölgesi şiiriyle özel ödül almış. Kanalda Açık ve Net programının sunucusudur. Aynı zamanda pazar günleri Habertürk Gazetesine Haftanın Röportajı isimli bölümü hazırlıyor.

Veyis Ateş, kanalda Akılda Kalan isimli programın sunucusu. 1973 yılı Mersin doğumlu. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. Din Felsefesi bölümünü bitirmiş. Mesleğine diksiyon dersleri alarak, radyocu olarak başlamış. 2014 yılında Habertürk kanalı Ankara temsilcisi olmuş. 2016 yılında da Habertürk TV genel müdürü olmuş. Bir dönem Din Kültür ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği de yapmıştır.

Habertürk Canlı Yayın Program Listesi

1- Teke tek

Programı Fatih Altaylı hazırlar iken, sunuculuğunu da kendisi yapıyor. Programın içeriği, gerçeği arama, gündemi belirleme üzerine kurulu. Program salı akşamları saat 21:00 da ekrana geliyor.

2- Öteki Gündem

Salı akşamları saat 11:00 da ekrana geliyor. Sunuculuğunu Cansu Canan Özgen yapıyor. Haftalık program konusuna göre programda konuklar bulunuyor.

3- Türkiye’nin Nabzı

Pazartesi ve çarşamba günleri ekrana gelen programın sunuculuğunu Didem Arslan Yılmaz yapıyor. Programın içeriği siyaset ve sosyal hayatta yaşanan sıcak gündem.

4- Açık ve Net

Perşembe akşamları saat 20:00 da ekrana geliyor. Sunuculuğunu Kübra Par yapıyor. Programın konsepti sorulara ön yargı taşımadan ve net cevaplar almak üzerine kurulu. Konuklara sorduğu zorlayıcı sorular ile dikkat çeken bir sunucu.

5- Enine Boyuna – Habertürk Canlı Yayın

Perşembe ve cumartesi akşamları saat 21:00 da ekrana geliyor. Programı Senem Tolunay Ilgaz sunuyor. Türkiye de sıcak siyasette olan gelişmeler üzerine olan bir program.

6- Akılda Kalan

Cuma akşamları saat 20:00 da ekrana gelen programın sunucusu Veyis Ateş. Programda kişiler, olaylar, tarihler ve anlar konuşuluyor.

7- Nedir Ne Değildir

Program cuma akşamları saat 22:00 da ekrana gelen bir program. Programı sunanlar, Afşin Yurdakul, Ahmet Kasım Han ve Faruk Acar. Yapılan bir şey nedir, nasıl yapılıyor ve sonuçları ne olur üzerine hazırlanmış olan bir program. Habertürk Canlı, Habertürk Canlı Yayın HD izle. Kanalın resmi sitesi: www.haberturk.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay