Kanal 7 Avrupa

0 8.637

Severek izlenilen kanal 7 Avrupa canlı yayın ile tüm Avrupa’ya aynı anda yayın yapıyor. İçeriği ile birçok kesim tarafından beğenilen kanal içerisinde herkese hitap eden program içerikleri bulunuyor. Dizi, Türk filmi, spor, çizgi film, dini sohbetler, haber kuşağı gibi birçok farklı program türü her gün yayınlanarak izleyicisi ile buluşuyor. Türksat 4A, İntelsat 19 ve Eutelsat 9A uyduları üzerinden izleme imkanı bulabilirsiniz.

Kanal 7 Avrupa Canlı Yayın

Kuruluşu

2009 yılından beri yayın hayatında olan kanal 7 Avrupa canlı yayın, eski adı ile kanal 7 int olarak yayın yapıyordu. Daha sonra isim değişikliğine giderek kanal 7 Avrupa olarak yayın hayatına devem etmeye başlamıştır. Avrupa’daki Türklere yönelik olarak yayın yapan kanal yeni dünya medya grubu bünyesinde yayın yapmaktadır.

En Ünlü Sunucuları

Avrupa yayını yapan kanal birçok programı ile dikkat çekmektedir. Dünya gündeminde gelişen bütün konuları masaya yatırdıkları program ile izleyiciye bilgiler sunan televizyon kanalında Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların anlatıldığı program İskele Sancak ünlü sunucu Mehmet Acet yönetiminde izleyici ile buluşuyor. Toplumsal konuların ele alındığı program severek izlenmektedir. Dünyadan merak ettiğiniz her yeri size gösteren gezerken eğlendiren program sevilen sunucu Özlem tunca sunumunda, Özlem Tunca ile dünyayı geziyorum yayın akışında yerini alan programlar arasında yer alıyor. Dini muhabbetlerin yapıldığı merak edilen tüm sohbetler ile Ünlü sunucu Ayşe Güler Alaca’nın sunumu ile Necmettin Nursaçan’la Sohbetler adlı program ile izleyicisiyle buluşuyor.

Program Listesi

Günün her saati farklı program ile ekranlara farklı bir hava katan kanal 7 Avrupa yayın akışı gündelik olarak program yapmayı sürdürüyor. İşte yayın akışı şu şekilde.

1- Saat 8:00 Necmettin Nursaçan’la Sohbetler

Sabah saatlerinde yayınlanan program ile dini sohbetler ve merak edilen sorular ile izleyicisiyle buluşuyor.

2- Saat 9:00 Kördüğüm

Sevilen Hint dizisi birçok izleyiciyi ekranlara bağlıyor. Farklı konusu ve oyuncuları ile izleyiciye heyecanlı saatle sunarak yayın hayatına devam ediyor.

3- Saat 13:15 Dünyanın Tadı

Yasin Esirgenç sunumu ile dünyanın farklı kültürleri ve lezzetleri ile evlere konuk olan program izleyiciye farklı sunum ve görsellikler yaşatıyor.

4- Saat 18:00 Elif

Sevilen dizi Elif her bölüm heyecanlı olarak ekranlara geliyor. Birçok kesim tarafından severek izlenen dizi elif kanal 7 Avrupa ekranlarında izleyicilerini bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay