Kanal 7 Canlı Yayın

0 2.117

Kanal 7 Canlı Yayın kanal bilgisi

 • Kanal Sahibi: Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş.
 • Web Sitesi: www.kanal7.com
 • Türksat Frekans: 12095 H 4800 5/6 (SD), 12103 H 8333 2/3 (HD)
 • D-Smart: 27. kanal
 • Digitürk: 34. kanal
 • Tivibu: 28. kanal (SD), 317. kanal (HD)
 • Kardeş Kanallar: Kanal 7 Avrupa, Ülke TV
 • Twitter Sayfası: twitter.com/kanal7
 • Facebook Sayfası: facebook.com/kanal7
 • Instagram Sayfası: instagram.com/kanal7
 • Kanalın Dizileri: Bir Garip Aşk, Deli Divane, Elif, Hayat Dediğin, Yalancı Bahar
 • Yaşam-Aktüel: Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, Hilal Ergenekon ile Biz Bize, Kürşat ile Gündüz Gece, Söz ve Müzik
 • Dini Programlar: Hayat Dersleri, Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler, Necmettin Nursaçan ile Cuma Sohbetleri, Necmettin Nursaçan ile Haftasonu Sohbetleri
 • Telefon: 0 212 437 80 80

Kanal 7 Canlı Yayın televizyon kanallarından biri olan kanalın ekranlarında birçok program ve dizi bulunuyor. Kanalın dizileri severek seyrediliyor. Birbirinden renkli programlar ve diziler içeriyor. Televizyon izleyicileri kanal 7 ekranlarından ayrılamıyor. Kanal 7 canlı yayın akışı internet üzerinden de gösteriliyor. İnternete bağlı bilgisayar, tablet ve telefondan canlı yayın akışına ulaşabilirsiniz.

Canlı yayında haber bültenleri ve canlı programların bulunduğu tv kanalı çok tutuluyor. Kanal 7 eskiden beri izlenmeye devam ediyor. Kanalda haber bültenlerine, dizilere, gezi programlarına, canlı yayınlara rastlamak mümkün oluyor. Kanal 7 canlı yayınlarında haber seyretmek heyecanı artırıyor. Heyecanla haber izleniyor ve tv kanalı dizileri çok sayıda izleyici kitlesine sahiptir. Kanalın canlı yayın ekranlarında yabancı dizilere de yer veriliyor.

Kanal 7 Canlı Yayın

Kuruluşu

Kanl 7 Canlı

Ekranlarda seyirci karşısına çıkan tv kanalı 1994 yılından beri yayın yapıyor. Kanal 24 Temmuz 1994 yılında kuruldu. Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş. tarafından yayın hayatına başladı. Kanal, kurulduğundan beri çok izlenmeye devam ediyor. Her çeşit program ve gece hatları kanalın yayın akışından biri oluyor. Kanal 7’nin sloganı da Hayatın Tüm Renkleri olmuştur. Kanalın dili Türkçe’dir. Kanal, kurulduğu günden bu yana yepyeni diziler ve programlar ile yayına devam etmiştir. Yayında Hint dizileri de bulunuyor. Bu diziler Türk halkını dikkatini topluyor. Kanalın kurul başkanı Zekeriya Karaman’dır. Kanal 7’nin merkezi İstanbul olup D-Smart 531. kanalda yayınlanıyor.

En Ünlü Sunucuları

Kanal 7 Canlı Yayın ekranlarının sevilen sunucuları arasında Mehmet Acet yer alıyor. Mehmet Acet cuma programlarında sunuculuk yapıyor. Sunucu cuma geceleri güncel konuları ele alıyor ve konuklarla tartışma programı yapıyor. Ünlü sunucular içinde İlkbal Gürpınar bulunuyor. İlkbal Gürpınar Türkiye’nin dikkatini çeken bir program sunucusudur. İlkbal Gürpınar programlarını kendine özgü tavır ile sunar. Hülya Seloni ise ana haber bülteni sunuculuğunu yapıyor. Ana haberleri en özgün şekilde sunuyor. Ünlü sunucular arasına Zeynep Tor da giriyor. Zeynep Tor’da bu kanalın ekranlarında program sunuculuğu yapıyor.

Kanal 7 Canlı Yayın Program Listesi

1. İlkbal’le Hayatın İçinde

Kanal 7 ekranlarında sunuculuk yapan İlkbal Gürpınar yaptığı program ile izleyicileri kendine çekiyor. İlkbal Gürpınar ile Hayatın İçinde programı tüm gerçekleri gözler önüne seriyor. İlkbal Gürpınar şehirleri dolaşıyor ve yayın yapıyor. Gezip gördüğü yerlerde değişik kültürleri seyircilere tanıştırıyor. İzleyiciler ekranların başından kalkmıyor. İlkbal Gürpınar kanalın yayın akışında program yapıyor. Programda hayata farklı açılardan bakmak mümkün oluyor.

2. Ömer Döngeloğulu İle Önden Gidenler

Kanal 7 Canlı Yayın ekranlarının en güzel dini programlarından birisi de Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler programıdır. Programda dini konulara yer verilir. Hadisler ve Kuran-ı Kerim ışığında yayın yapılır. Dini sohbetler ve ünlü konuklar ile yayın akışına devam ediliyor. Ömer Döngeloğlu dini bilgilerini ekran karşısındakiler ile paylaşıyor. Dini sohbetlerin yapıldığı program ramazan aylarında da devam ediyor. İlahiler eşliğinde sunulan program ekranların en çok seyredilen din programlarından biridir. Önden Gidenler programı Ömer Döngeloğlu sunumuyla daha çok canlanıyor. Hadisler ve çeşitli dini olaylar programda anlatılıyor. Dini sevginin aşılandığı ve ekranda hayat bulduğu program çok seviliyor.

3. Dünyanın Tadı – Kanal 7 Canlı Yayın

Dünya mutfaklarını tanıma fırsatını yakaladığınız programda dünyanın her yerinden lezzetlere yer veriliyor. Dünyanın Tadı ismiyle yayınlanan programda her çeşit yemeğe ve kültüre yer veriliyor. Yemeklerin yapılışı ekranda tarif ediliyor. Dünyayı gezen ve tatlar arayan program sunucusu Yasin Esirgenç tüm lezzetleri ekrana getiriyor. Ekranların en modern yemek programı Dünyanın Tadı renkli görüntülere sebep oluyor. Hem gezen hem de yemek tarifleri paylaşan sunucu izleyiciler tarafından seviliyor.

Dünya lezzetlerini görme ve tariflerini alma imkanını sağlayan program cumartesi günleri ekrana çıkıyor. Kanal, program çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Cumartesi günleri 15:15 de yayınlanan programı kaçırmadan izleyebilir ve yepyeni yemek ve tatlı tarifleri alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay