Kocaeli TV Canlı Yayın

0 666

Kocaeli TV Canlı Yayın kanalı psikoloji, haber ve eğlence gibi yediden yetmişe herkesin kendinden bir şeyler bulacağı kanal gündemi takip etmenizi sağlayan bir akış ile ekrana kilitlemeyi başarıyor. Kocaeli TV 1 yıl önce 3A uydu frekansından geniş kitlelere hitap etmek için Türksat 4A uydu frekanslarına geçiş yapmıştır. 2018 yılı itibariyle yeni frekansı 12034 MHz, dikey sembol rate 27500 Fec 5/6 olarak belirtildi. Kocaeli TV’nin sloganı ise; Kocaeli’nin dünyaya açılan kanalıdır şeklinde.

Kocaeli TV Canlı Yayın

Kocaeli TV Kuruluşu

8 Ocak 2007 tarihinde Tüysüzler Grup bünyesinde eski Kırkpınar Ağası Adem Tüysüz’ün oğlu Turgay Tüysüz, Kocaeli TV’nin yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda kurucusudur. Turgay Tüysüz aslen Giresunlu. Kocaeli ilinin sesi olmaya ve tüm Türkiye’deki Kocaelili vatandaşlarının yanında olduğunu göstermek adına kurulmuş bir kanaldır. Kanalın merkezi İzmit’te yer alıyor. Her kesimden izleyici bulan kanal kısa sürede izleyici kitlesini artırdı. Reytinglerini yükselten kanal farklı program akışını il dışına taşımak için Türksat 4A uydu yayınına geçiş yaptı.

En Ünlü Sunucuları

Kocaeli TV’nin haber sunucusu Pelin Horozal tarafsız haber sunumu sayesinde izleyen herkesin gerçek bilgilere ulaşmasını sağlıyor. Pelin Horozal aynı zamanda yaşam içerisinde yer alan herkesin merak ettiği konulara yer veriyor. Sağlık, psikoloji, dini gibi farklı konulara değiniyor. Konuklarına sorduğu sorularla konunun ana hatlarının öğrenilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda genel yayın yönetmeni olan Kadriye Karademir’in gün içinde önemli manşetleri halka aktarışı oldukça ilgi görüyor. Burak Turan’ın kendisinin hazırlayıp sunduğu programda gençlerin iş yaşamına yerinin ne derece önemli olduğu vurgulanıyor.

Program Listesi

Kocaeli TV özenle hazırlanmış programları ve omuz omuza çalışan ekibi ile kendini sürekli yeniliyor. Kocaeli TV’nin program akışı şu şekilde:

1. 11:00 Pelin Horozal ile Ajans 9

Kocaeli TV’nin sevilen sunucusu tarafsız sunumu ile izleyenlerin doğru bilgilere ulaşmasını sağlıyor.

2. 17:30 Burak Turan İle Genç Vizyon

Gençlerin iş yaşamında var olmasının sektörü canlı tutacağını neşeli sunumuyla aktarıyor.

3. 19:30 Günün Manşeti

Kadriye Karademir’in can alıcı sunumu ile gün içinde gelişen önemli olayları konuklarıyla birlikte gün yüzüne çıkartıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay