Ntv Canlı Yayın

0 9.118

NTV CANLI YAYINI TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILDI.
YAYINI İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAN İNAT TV MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİN

https://ecanlitv.co/inat-tv-pro/

Ntv canlı kanal bilgisi

 • Kanal Sahibi: Nergis Holding
 • Web Sitesi: www.ntv.com.tr
 • Türksat Frekans: 12015 H 27500 5/6 (SD/HD)
 • D-Smart: D-Smart 31. kanal (SD/HD)
 • Digitürk: 41. kanal (SD), 341. kanal (HD)
 • Tivibu: 56. kanal (SD/HD)
 • Kardeş Kanallar: Star Tv, NTV Spor
 • Twitter Sayfası: twitter.com/ntv
 • Facebook Sayfasıfacebook.com/NTV
 • Instagram Sayfası: instagram.com/ntvgram/
 • Spor Programları: %100 Futbol, Avrupa’dan Futbol
 • E-Mail: [email protected]
 • Telefon0212 335 00 00
 • Kanalın Adresi: Maslak İstanbul Ahi Evran Cad. No: 4 34398

Ntv Canlı Yayın kanalı, ekonomi, yaşam, sağlık, kültür-sanat ve spor konularını ele alan yayın akışına sahiptir. Yapmış olduğu yayınlar ve program içerikleri sayesinde izleyicilerine sosyal sorumluluk, evrensel etik anlayışı ve diğer konularda doğru yayın yapmayı tercih etmiştir. Tarafsız yayıncılık ilkesi ve kamuoyu içinde de güvenilir haberlerin yayınlandığı bir kanal haline gelmiştir. Kanalı uydu frekansları dışında online olan resmi sitesi üzerinden canlı yayınları ve program akışını Türksat 3A 42 Doğu 10.962 MHz Yatay (H9] 16.666 Ksym/s FEC3/4 frekansından takip edebilirsiniz. Yayınlamış olduğu birçok program ve yayınları sayesinde ödüllere layık görülen ve profesyonel ekip kadrosu ile birlikte doğru, güvenli ve tarafsız haber anlayışına da devam etmekte. 24 saat haber programlarına yer veren, izleyicilerini gündemden uzak tutmayan, güncel ve sosyal konulara açık olan, aynı zamanda eğlence ve mizah programları ile birlikte takip edilmesi gereken bir kanal haline gelmiştir.

Ntv Canlı Yayın

Kuruluşu

ntv canlı

NTV, 1996’da tematik kanal döneminin başlamasında etkili olan bir kanaldır. Ulusal ve uluslar arası haber anlayışı ile birçok konuda programlar yayınlamaya devam ediyor. 1999’da Doğuş Yayın Grubu’na katılarak haber yayın akışını genişleterek birçok izleyiciye ulaşmayı başarmıştır. TV ekranlarında 24 saat boyunca program yayıncılığı yapan ve son dakika gelişmelerini anlık olarak veren bir kanaldır.

Doğuş Yayın Grubu ile anlaşarak yoluna devam eden kanalın birçok projede de adı olduğu görülüyor. TV kanallarından internete, radyo yayınlarından dergiye ve birçok medya kuruluşu ile birlikte çalışmıştır. Sosyal sorumluluk unvanı ve daha birçok projede yer alan bilinçli bir kuruluştur.

En Ünlü Sunucuları

Dünyanın en ünlü fuarları ve otomotiv hakkında bilmeniz gereken her şeyi eğlenceli ve merak uyandıran yayın akışı ile Saffet Üçüncü yer alıyor. Araba, motor ve diğer makine sektörleri hakkında bilgi toplayan ve dünyanın fuarlarını gezen 0’dan 100’e programı ile NTV canlı yayın akışında yer almakta. Gündüz ve gece saatlerinde düzenlenen popüler yayın akışları da vardır. Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat programı da bunlardan biridir. Aynı zamanda Tam Senlik program sunucuları ve Gece Gündüz programı ile günün her saatinde ilginizi çekecek bir yayın akışı yakalamanız mümkün. Gökhan Abur ile günlük olarak öğreneceğiniz hava durumları, piyasa ve ekonomi konusunda program yapan Gökay Otyam’da bazı ünlü sunucular arasındadır.

Ntv Canlı Yayın Program Listesi

Program yayın akışı izleyiciye sosyal sorumluluk bilincini vermeye çalışan, güncel ve daha önce bilinmeyen farklı konulara değinilen, ekonomiden teknolojiye kadar bütün konularda program sergileyen canlı bir kuruluştur. NTV yayın akışını internet adresinden takip edebileceğiniz gibi kanalın teletex listesinden de yayın akışını bulabilirsiniz. Yayın Akışına bakılacak olursa;

1) Sabah Gündemi Programı – Ntv haber

07:00 Piyasa, kültürel, sanat, sağlık ve ekonomi ile ilgili bilgilendirmeler. Yeni gün haberleri ve özetleri.

2) Hava Durumu Bülteni

07:50 Gökhan Abur’un sunuculuğunu yaptığı, günlük hava tahmin raporu ile birlikte haftanın değerlendirilmesi.

3) Ntv Canlı Yayın Ekonomi Gündemi

08:00 Piyasa haberleri ve finans konuları ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı canlı ve aktif yayın içeriğine sahip programlara yer verdiği görülmekte. Gökay Otyam sunuculuğunu yapmakta.

4) Spor Haberleri Kuşağı – Ntv haber

16:00 Spor haberlerine yer verilen Rıdvan Dilmen’in sunuculuğunu yapmış olduğu %100 futbol programı ile günün maçları ve maç özetlerini bulabilirsiniz.

5) Akşam Kuşağı

20:00-00.00 Gece ve gündüz yayın akışı yukarıdaki gibi olup, aynı zamanda gün içerisinde eğlence ve sosyal içerikli programlara da yer verilmekte. NTV canlı yayını için daha fazla bilgi almak, yayın akışını daha yakından takip etmek istiyorsanız kanalın mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Ntv Canlı Yayın mobil uygulaması sayesinde takip ettiğiniz programları kaçırmadan izleyebilir ve daha rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. NTV canlı yayınlarını mobilden izleyebileceğiniz gibi internet adresi üzerinden de HD görüntü kalitesi ile takip edebilirsiniz. İlgili kanal Ntv Spor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay