Ntv Spor Canlı Yayın (DMAX Türkiye)

0 1.223

Ntv Spor Canlı Yayın. Futbol, basketbol, voleybol gibi sporun her dalı için her zevke göre yayın yapan NTV spor, spor severleri ekran başına topluyor. Her çeşit spor dalı için düzenlenen karşılaşmaları yayınlamakla birlikte, karşılaşma sonrası inceleme ve tartışma programları da NTV Spor kanalında seyirci ile buluşuyor. Spora ilgi duyan herkesin 7 gün 24 saat sürekli olarak takip edebileceği en kaliteli spor kanallarının başında gelen NTV Spor, sevilen programları ve spor yorumcuları ile de beğeni toplayan bir kanal olarak yayın hayatına devam ediyor.

Ntv Spor Canlı Yayın

Kuruluşu

NTV spor kanalı, 17 Mart 2008’de bir Doğuş Grubu şirketi olan Doğuş Yayın Grubu tarafından A Yapım Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş bünyesinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana aktif olarak yayın yapan başarılı bir spor kanalıdır. 1999 yılında NTV’nin katılması ile çalışmalarına başlayan Doğuş Yayın Grubu, kaliteli yayıncılık anlayışı ile sektörün öncü kanallarından biri haline gelmiştir.

Doğuş Yayın Grubu, haber, eğlence ve müzik kanallarının yanında NTV Spor’un da aralarına eklenmesi ile büyük bir aile olmuştur. NTV spor, prestijli ve kaliteli spor yayıncılığı hizmeti ile çok sayıda izleyici tarafından takip edilmektedir. Kanal, televizyon yayınlarından sorumlu Fuat Akdağ ve televizyon teknik yayınlarından sorumlu Levent Uslu sorumluluğunda yayın yapmaktadır.

En Ünlü Sunucuları – Ntv spor canlı

Futbolcu ve teknik direktör olan Rıdvan Dilmen, “şeytan” lakabıyla tanındığı başarılı futbol oyunculuğu hayatından sonra uzun süre futbol yazarlığı yapmıştır. Halen NTV spor’da Yüzde Yüz Spor programında sunuculuk yapmaktadır. Yüzde yüz spor programı, kanalın en çok izlenen ve en popüler programıdır. Spor spikeri olan Emek Ege, NTV spor’un en ünlü spikerlerinden biridir. Yaklaşık 18 yıldır Doğuş Grubu bünyesinde çalışmakta olan Emek Ege, NTV spor kanalında Spor Gecesi Programının sunuculuğunu yürütmektedir.

Mehmet Barbaros Demirkol’un sunduğu Spor Servisi programı kanalın en çok izlenen programları arasında yerini almıştır. Spor spikeri Tuğba Dural, 2004-2005 yıllarında spikerlik ve sunuculuk eğitimi almıştır. 2010 yılının Ocak ayından beri NTV spor kanalında sunuculuk yapmaktadır. Spor severlerin ilgiyle takip ettiği spor yazarı ve televizyon sunucusu Murat Kosova, futbol ve basketbol maç anlatımları ile tanınır. Derin bir spor bilgisine sahip olan sunucu, halen NTV Spor kanalı bünyesinde spor yorumcusu ve spikeri olarak çalışmaktadır. Sunucu, ağırlıklı olarak basketbol maçlarını yorumlamaktadır.

Ntv Spor Canlı Yayın Program Listesi

NTV Spor, dolu içeriği ile en çok izlenen spor kanalları arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Birbirinden renkli programları ile NTV Spor yayın akışını paylaşıyoruz.

Saat 10.05 %100 Futbol; NTV Spor ekranlarında Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’nın sunuculuğunda haftanın spor karşılaşmalarını, futbolcuların maç esnasındaki durumlarını değerlendirdikleri bir spor programıdır.

Saat 11.05 Spor Servisi; Spor yazılı basının güncel haberlerini izleyici ile paylaşan, spor gelişmelerini detaylı olarak inceleyerek sohbet havasında seyirciyle buluşturan keyifli bir spor programıdır.

Saat 13.45 Gündem Net; Onur Tuğrul ve Emrah Kayalıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Gündem Net, twitter, facebook gibi platformlarda popüler olan haber ve içeriklerin seyirci ile paylaşıldığı bir programdır.

Saat 15.10 Parantez; Ercan Taner, Emrah Kayalıoğlu, Mert Aydın ve Mehmet Demirkol’un sunduğu Parantez programında günün çarpıcı gelişmeleri tartışılıyor. Program haftaiçi her akşam ntv spor canlı yayın’da yayınlanıyor.
Saat 18.00 Spor Merkezi; Spor merkezi programında gündemde ön plana çıkan spor olayları incelenip tartışılıyor. Program hafta içi her gün ntv spor canlı’da yayınlanıyor.

Saat 22.00 90+; Hafta içi her gün Nebil Evren sunuculuğunda yayın yapan 90+ programında, Spor Toto Süper Lig maçlarının teknik değerlendirmesi yapılmaktadır. Nebi Evren, her programda farklı konuklar ağırlayarak izleyici karşısına çıkmaktadır.

Saat 23.30 Spor Gecesi; Futbolda yaşanan son gelişmeler, takımlar arasındaki son transfer haberleri, maç analizleri ve daha fazlası NTV spor ekranlarında Spor Gecesi programında paylaşılmaktadır. ntv spor canlı yayın. DMAX Türkiye

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay