Sen Anlat Karadeniz İlginç Reytingleri

0 168

Bildiğimiz gibi ‘Sen Anlat Karadeniz‘ dizisi başlayalı çok olmadı. Bu hafta 6. Bölümü yayınlanan dizi ilginç çekim hataları ile dillerde. Öncelikle bu çekim hatalarından bir kaçına değinmek isterim.

Sen Anlat Karadeniz

Çekim hatalarından ilki Asiye’nin kayın validesinin, Asiye’nin peşinden giderken ona Asiye değil de gerçek adı Öykü ile seslenmesi oldukça dikkat çekici bir hataydı. Sonrasında ikinci hata da oldukça dikkat çekici ilk bölümler de hatırlarsanız bir deniz sahnesi vardı, Nefes’i boğulurken denizden çıkarmıştı Tahir, bundan dolayı bir hayli ıslanmışlardı da. Fakat bir sonraki sahnede görüyoruz ki Tahir kendiliğinden kurumuş bir şekildeydi. Bunlar gibi bir bariz hata ise, Nefes’e Vedat’ın giydirdiği beyaz elbiseyle, Nefes yere düştüğünde, elbisesi bir hayli kirlenmişti. Fakat yine bir sonra ki sahne de elbise oldukça beyazdı.

Çekim hatalarına bu kadar değindikten hemen sonra dizinin bir de hızlı çıkışına bakalım. 6 bölüm öncesine kadar ki bu da dizi daha piyasaya atılmamışken, diriliş ertuğrul çoğu diziyi geçerek birincilik tahtına yerleşmişti. Sen anlat karadenizin izlenme sayısı internet üzerinden olsun, televizyondan olsun oldukça yüksek olunca diriliş’in birincilik tahtında ki yerini aldı ve hala da birincilikten inmiş değil.

Osman Sınav imzalı bu dizi görünüşe göre bir süre daha birincilik de ki yerini koruyacak. Dizinin final yapacağı, şiddet içerikli olmasından dolayı şikayet edildiği öne sürülse de dizi milyon izlenmelerle aldırış etmeden yoluna devam ediyor.

Oyuncular dan Tahir rolünü canlandıran,Ulaş Tuna Astepe ile Nefes rolünü canlandıran İrem Helvacıoğlu başrol de parlayan isimlerdir. Sen anlat karadeniz ile ilgili söyleyebileceğimiz yegâne şey, umarız başarısı daimi olur..

Sen anlat karadeniz dizisini Atv kanalından izleyebilirsiniz…

Atv Canlı Yayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay