Sports Tv

0 1.469

Sports Tv canlı yayın kanalı spor kanalları sporseverler tarafından sık sık takip edilen kanalların başında yer almaktadır. Sporseverlerin futbol, basketbol ve farklı birçok spor dalını takip etmek istemesi yeni kanalların açılmasını sağlamıştır. Bu kanallardan birisi Sports TV kanalıdır. Bu kanalda çeşitli futbol müsabakaları, bazı ülkelerin özel voleybol müsabakaları, buz hokeyi maçları, spor haberleri yayınlanmaktadır. Birçok seyircisi bulunan Sports TV spor anlamında sadece futbol ve basketbol ile yetinmeyip birçok sporu izleme imkânını izleyicilerine sunmaktadır. Çin süper liginden İtalya voleybol maçlarına kadar birçok yayını HD kalitede izlemenizi sağlayan kanal bu anlamda birçok ilk yayını yapan kanaldır.

Sports Tv Canlı Yayın

Kuruluşu

sports tv canlı

Sportsnet kuruluşuna bağlı bir kanaldır. Bu kanal tarihler 1 Temmuz 2010’u gösterdiğinde kurulmuştur. Sportsnet Group içinde bulunan bu kanal ilk olarak D-Spor adı altında bir yayın gerçekleştiriyordu. 2006 yılında Doğan Medya bünyesinde çalışan bu kanal 2010 yoluna gelindiğinde D-Spor ’un tüm haklarını satın alarak yeni bir kanal olan Sports TV olarak karşımıza çıktı. D-Smart üzerinden yayın yapan kanalın birçok izleyicisi bulunuyor. D-Smart’a özel bir kanal olmasının yanı sıra farklı platformlardan da izlenmektedir. TÜRKSAT 4A uydusu aracılığıyla da yayın yapan kanalı Digitürk 387. Kanalda HD olarak izleyebilirsiniz. Digitürk 87. Kanalda ise SD yayın yapılmaktadır.

En İyi Sunucular

Spor eğitmeni İnanç Akbaş Dinamik Sabahlar programı ile birlikte izleyicileriyle buluşuyor. Kanalın önemli bir üyesi olan İnanç Akbaş herkes tarafından ilgiyle izleniyor. Ayrıca farklı sunucularda bulunuyor. Yoga dersleri veren ve yoga eğitmeni olan Müjde Mısırlı da bu kanalda yayın yapan sunuculardan birisidir. Aslı Kolçak ise Sports TV’de haber sunuculuğu yapmaktadır. Birçok programın olduğu kanal spor anlamında en iyiyi sunmaya çalışmaktadır.

Programlar

Dinamik Sabahlar

İnanç Akbaş eşliğinde çeşitli egzersizlerin gösterildiği program, sabah sporunuza eşlik ediyor.

Yoga Dersleri

Müjde Mısırlı tarafından gerçekleştirilen programda yoga dersleri veriliyor. İzleyiciler yoga hakkında bilgilendiriliyor.

Tenis Turnuvaları

Bu programlarda canlı yayınla tenis maçları izleyicilere sunuluyor.

Buz Hokeyi Süper Ligi

Erkekler arası buz hokeyi süper liginin yayını yapılıyor. İzleyiciye neredeyse hiçbir kanalda bulunmayan buz hokeyi maçlarını izleme keyfi sunuluyor. Kanalın resmi sitesi: http://www.sportstv.com.tr/canli-yayin/ | sports tv canlı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay