Tay TV Canlı Yayın

0 5.298

Tay Tv canlı yayın kanalı çeşitli at yarışlarını canlı olarak yayınlayan bir kanaldır. Ayrıca bu kanal at yarışlarının özetlerini yayınlayarak izleyicisi ile buluşturmaktadır. Kanal Doğan Holding bünyesinde yer almaktadır. Ayrıca Türkiye Jokey Kulübü ile yapılan anlaşma sonucunda bu yarışları yayınlama hakkını bulunduran kanal izleyicilerine canlı olarak at yarışlarını izleme imkânı sunmaktadır. TÜRKSAT, D-smart ve farklı birçok platformda yayınları bulunan kanalın birçok izleyicisi vardır. Kanalın ilk adı D- Hipodrom iken sonrasında Tay TV olarak değiştirilmiştir. Canlı yayınların yanı sıra yorum programları da barındıran bu anlamda eşsiz bir hizmet sunuyor. Digitürk 81. Kanal, D-smart 74. Kanal, Filbox 78. Kanal, Tivubu 83. Kanal ve TÜRKSAT 4A uydusu üzerinden yayınlarına devam ediyor. Ayrıca bu kanalda D-Smart ile alakalı işlemler hakkında da bilgiler veriliyor. Fatura ödenen bankalar ve online işlemler hakkında bilgilendirici yayınlar yapılıyor.

Tay TV Canlı Yayın

Kuruluşu

tay tv canlı

Kanal ilk olarak 2006 yılı Eylül ayının 1. Günü kurulmuştur. İlk kurulduğunda kanalın adı D-Hipodrom olarak belirlenmiştir. 1 Eylül 2007 tarihine kadar bu isimle yayın yapan kanal 2007 yılında D-Tay TV olarak adını değiştirmiştir. Bu tarihte D-Hipodrom kanalı kapanmış, yayına D-Tay TV olarak devam etmeye başlamıştır. 30 Aralık 2015 yılına kadar bu şekilde yayına devam eden kanal 2015 yılının son aylarında HD yayına geçmiştir. Bu gelişme ile SD yayını sonlanan kanal daha kaliteli bir deneyim sunmaya başlamıştır.

En Ünlü Sunucular

Kanalın en ünlü sunuculardan birisi Hakan Cantınaz, Son Düzlük programının yönetmenliğini ve sunuculuğu gerçekleştiriyor. Bu programda çeşitli yorumcular ile birlikte yarışlar yorumlanıyor. Gündem Yetiştiricilik adlı programda ise yine Hakan Cantınaz ayrıca ona eşlik eden Şair Gencer O sunuculuk yapmaktadır.

Programlar

Son Düzlük

Hakan Cantınaz tarafından sunulan programda yapılan son yarışlar hakkında yorumlar yapılıyor. İzleyici bu yarışlar hakkında bilgilendiriliyor.

Gündem Yetiştiricilik

Hakan Cantınaz ve Şair Gencer O ikilisi yetiştiricilik konusunda bir yayın gerçekleştiriyor. İzleyicileri bu konuda bilgilendiriyor.

Yarış Özetleri

Geçmiş haftalarda olan yarışların kısa özetleri yayınlanıyor ve izleyici bu yarışlar hakkında bilgilendiriliyor.

Kanal hakkında tr.wikipedia.org/wiki/TAY_TV

Tay Tv canlı izle kesintisiz, at yarışları canlı izle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay