Tgrt Haber Canlı Yayın

0 999

Tgrt Haber Canlı Yayın Kanal Bilgisi

  • Kanal Sahibi: İhlas Yayın Holding
  • Web Sitesi: http://www.tgrthaber.com.tr
  • Türksat Frekans: 12228 V 8400 5/6 (SD)
  • D-Smart: 45. kanal (SD)
  • Digitürk: 45. kanal (SD)
  • Tivibu: 67. kanal (SD)
  • Kardeş Kanallar: TGRT Belgesel, TGRT EU, TGRT Haber EU
  • Twitter Sayfası: https://twitter.com/tgrthabertv
  • Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/tgrthabertv
  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0212 454 70 70
  • Kanalın Adresi: Merkez Mh. 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 A/51 34197 Yenibosna Bahçelievler-İSTANBUL

Tgrt Haber Canlı Yayın kanalı Türkiye’nin en meşhur haber kanallarından biri olan Tgrt haber gecenin ilerleyen zamanlarına kadar haber sunmaya devam ediyor. Haberleri ve en son gelişmeleri saniye saniye ekranlara taşıyan kanal en canlı ve en gerçekçi haberler sunuyor. Canlı yayın ile son dakika haberlerini izleyicilerle paylaşıyor. 7 gün 24 saat haber izleme şansını bulacağınız tv kanalı her daim haber bültenleri ile ekranlarda yer alıyor. Tgrt haber canlı yayın akışı telefon ya da bilgisayardan takip edilerek izlenebilir. Tgrt haber canlı yayını halkı bilgilendirmek ve olan biteni haber etmek amacı ile kurulmuştur. Haberin nabzını dinleyen Tgrt kanalı sabah, öğle ve akşam ana haberleri ile gündemi evinize taşır. Gündemi son dakika haberleri ile ekrana getirmesiyle bilinen kanal her zaman haber aktarmaya devam ediyor.

Tgrt Haber Canlı Yayın

Kuruluşu

Tgrt kurulduğundan bu yana haber sunan bir kanal olmuştur. Tgrt kanalı 29 Ekim 2004 yılında yayına başlamıştır. 2004 yılından beri hizmete devam eden tv kanalı İhlas Holding yapımcıları tarafından kuruldu. 2014 yılına kadar sahibi Enver Ören iken 2014 den sonra sahibi Ahmet Mücahit Ören olmuştur. Tgrt haber canlı yayını her dakika haber bültenlerine yer verir. Haber kanalının muhteşem sunucuları haberleri olduğu gibi aktarır ve gerçeğe ışık tutar. Televizyon kanalı, haber bültenleri ve ara gündemler ile her an yayın yapıyor. Ayrıca Tgrt kanalı belli aralıklarla hava durumu sunuyor. Hava durumuyla bölgelerin sıcaklıkları gösteriliyor.

En Ünlü Sunucuları

Tgrt haber bültenlerinin sabah programları sunucusu Meltem Günay en iyi sabah sunucusu ödülü almıştır. Meltem Günay sabahın erken saatlerinde ekranlara çıkıyor. Sabah saatlerinde en yeni haberleri sizlere taşıyor. Tgrt haber canlı yayın sunucularından Hatice Kolçak program sunuculuğu yapıyor. Ayrıca ana haber bülteni sunucusu Nevra Öner ve programlarda sunuculuk yapan Yaprak Hırka kanalın en ünlü sunucularından oluyor. Sunucuların kendine özel nitelikleri bulunuyor. Tgrt kanalı dakika dakika olanları haber severlere aktarıyor.

Tgrt Haber Canlı Yayın Program Listesi

1. Sabah Ana Haber Bülteni Programı

Haberlerin en güzel şekilde sunulduğu tgrt haber bülteni programları nefes kesiyor. Haber bültenlerinde son dakika haberlere, canlı sunumlara yer veriliyor. Canlı muhabirler ile olay yerine gidiliyor. Olay yerinden dakika dakika aktarım yapılıyor. Haber bültenlerinin sevilen ve çok izlenen haber programı en ünlü spikerler tarafından sunuluyor. Meltem Günay ile sabah programı sabah saatlerinde herkesi dünyadan haberdar ediyor. Meltem Günay en iyi sabah sunucusu ödülünü alan bir spikerdir. Sabah programları her gün yeni haberlerle gündeme bomba gibi düşüyor.

2. Gün Ortası – Tgrt Haber Canlı Yayın

Ana haber programlarının aralarına yerleştirilen gün ortası programları her gün devamlı yayınlanıyor. Gün Ortası programlarında haberlerin aktarılması, haberlerin yorumu ve ünlü konukların davet edilmesi ile yayın devam ediyor. Yayın akışının internette yer alması nedeniyle telefondan da izleniyor. Gün Ortası haberleri sayesinde gün içinde olan tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Dünyada olan her şeyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Tgrt, gece bültenleri ile de gündemde kalmayı başarıyor. Haberlerin kaynağı Tgrt kanalında bulunuyor. Haber sunucuları içinde Yaprak Hırka ve Hatice Kolçak da yer alıyor. Ünlü sunucuların ünlü yorumları ile haber bülteni renkleniyor.

3. Gündem Ekonomi

Ekonomi programlarının en kalitelisi olan Gündem Ekonomi Tgrt kanalında sizleri bekliyor. Tgrt kanalında ekonomiden hava durumuna her türlü programlara yer verir. Ekonomi, borsa ve altın değerlerinin son durumlarını öğrenmek için belli saatlerde Tgrt kanalını açabilirsiniz. Sabah 10:20 ve öğleden sonra 15:35 de yayına giren program Türkiye’nin ekonomisinin nabzın tutuyor. Gündem Ekonomi programı ekonominin son durumunu size aktarıyor. Tgrt haber canlı yayın ile ekonomiyi yorumluyor ve konuklarla beraber yorumlara yer veriliyor. Tv kanalında hava durumları da saat başı gösteriliyor. Son dakika haberler ve en son gelişmeler Tgrt aracılığıyla aktarılıyor. Kanalın resmi sitesi: www.tgrthaber.com.tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay