TRT Müzik Canlı İzle

0 675

TRT Müzik Canlı İzle. Günümüzde şarkı kanalları ne kadar fazla olsa da birçok insan türküleri dinlemeyi daha çok seviyor. TRT Müzik kimi zaman günümüzden kimi zamandan nostalji rüzgarları estirerek her yaştan izleyiciyi mutlu eden yayını ile müzik kanalları içerisinde en sevilen kanal olmaya devam ediyor. TRT Müzik ile gündüzler ve geceler şarkılarla aydınlanıyor. Ünlü sanatçıların konuk olduğu müzik ziyafetine doyacağınız TRT Müzik Dijitürk 104. Kanalda, D- Smart 110. Kanalda, Teledünya 155. Kanalda, Tivibu 160. Kanaldan yayın yapmaktadır.

TRT Müzik Canlı İzle

Kuruluşu

TRT Müzik 16 Kasım 2009’da Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından devlet devlet televizyon yayını gerçekleştirmek amaçlı kurulmuştur. TRT Müzik Türk müziğine ağırlık veren yayın yapmasının yanında geçmişten günümüze kadar olan yerli ve yabancı müzik yayınları da yaparak Türkiye ve dünya müziklerini ekrana taşıyarak seyircilerine unutulmaz müzik ziyafeti yaşatıyor. TRT Müzik unutulmuş veya unutulmaya yüz tutmuş şarkı ve türkileri ekranlara getiriyor.

En Ünlü Sunucuları

Şarkıların en önemli seslerini bir araya getiren TRT Müzik’te Şükriye Tutkun ve Rüstemm Avcı ile Arda Boylarında en güzel Trakya türküleri söyleniyor. Ferhan Tülmen’in sunduğu birbirinden seçkin konukların olduğu en prestijli müzik magazin programı Müzik Aktüel, usta yorumculardan biri olan Mustafa Keser Ustadan İstekler programı ile izleyicilerin isteklerini canlı olarak seslendiriyor. En sevilen türküler ile Zekeriya Ünlü Türküler Diyarı programı ile evlere taşıyor. Çayın yanında müzik ve sıcacık sohbetleri bulabileceğiniz Ali Çınar’ın sunumuyla Çaylar Bizden ile ünlü konuklar ile sıcak sohbetler yer alıyor.

Program Listesi

TRT Müzik müziğin her çeşidi ile yediden yetmişe herkese hitap eden müzikleri ile ünlü sanatçıların sunduğu programlar ve en iyi sohbetleri ile kaliteli ve doyumsuz müzik ziyafet yaşatıyor. TRT Müzik program akışı:

1- 09:00 Günaydın

Yanına müziği alarak şehir şehir dolaşıp sokaklardaki izleyicilerin isteklerinin TRT Müzik ekranına taşınan müzik programı.

2- 10:15 Biliyorsan Söyle

Canan Çal’ın sunduğu programda sokakta seyircilere müzik ile ilgili sohbetler açılarak daha sonra o konuda sorular soruluyor. Art arda 3 soruyu bilenler ödüller kazanıyor.

3- 16:15 Hey Gidi Günler

Geçmişte en sevilen ve en çok beğenilen müzik kliplerinin yayınlandığı insanları geçmişe götüren ve hey gidi günler dedirten nostaljik müzik keyfi

4- 19:00 Nağmeler

Birbirinden usta ve muhteşem sesli sanatçıların en sevilen türküleri seslendirdiği türkü ziyafetini yaşatan en muhteşem program. TRT Müzik Canlı İzle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay