TV Net Canlı İzle

0 1.022

TV Net Canlı İzle. Televizyon izlemeye farklı bir anlam kazandıran, gerçek habercilik ve ilkeli yayınlar ile haber ve program yapan televizyon kanalı Tvnet, dünyadaki tüm gelişmeleri tarafsız bir şekilde izleyicisi ile buluşturuyor. Haberle yorumu birbirine karıştırmadan, farklı haber aktarımı ve konulara farklı yerden bakışı ile seyircisine televizyon izleme zevki yaşatan televizyon kanalı, sunduğu birçok farklı program ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. İzleyenleri tarafından geçerli not alan televizyon kanalı birçok farkı kesimin ilgisini çekerek izlenmektedir. Yüksek izleyici sayısına sahip Tvnet, içeriğinde birçok programı barındırmaktadır. Türksat 4A, Digitürk 39. kanal, D-samart 41. kanal, Teledünya 55. kanal, Tivibu 65. kanal, Kablo TV S22. kanaldan uydu yayınından izleme imkanı bulabilirsiniz.

TV Net Canlı İzle

Kuruluşu

Yayın hayatına 8 nisan 2005 senesinde başlayan televizyon kanalı ilk olarak 2006 yılında ATR adı altında test yayını yapmaya başlamıştır. 1 Ocak 2007 tarihinden sonra isim değişikliği yaparak yayın hayatına TVnet olarak devam etmiştir. İçeriğinde birçok farklı program bulunmakta olup, sevenlerine birçok programı sunmaktadır.

En Ünlü Sunucuları

İçeriğinde spor, tartışma, siyaset, sağlık gibi birçok farklı programı barındıran televizyon kanalı sevilen program Büyük Oyun ile olaylara farklı bakış açısı ile yaklaşan ve dünya üzerindeki tüm gelişmeleri takından takip eden program Nedret Ersanel ve İbrahim Karagül tarafında sunuluyor. Ünlü sunucular, olaylara farklı bir boyut kazandırıyor. Spor programlarını tarafsız olarak masaya yatıran ve tüm takımların analizi ile ilgili yorumlarda bulunan ünlü sunucu Mustafa Göksel yorumları ile 4X4 Futbol ile izleyiciye futbolu her açıdan sevdiriyor.

Program Listesi

Her gün farklı programları ile izleyicisiyle buluşan kanal tüm kesime hitap eden yayınları ile dikkat çekiyor. Gün içinde farklı yayınlar yapan kanalın yayın akışı bu şekilde.

1- Saat 10:00 Parapolitik

Semra karabaş sunuculuğu ile ekranlara gelen yayında her gün değişen ekonomi haberleri ele alınarak izleyiciye bilgi veriliyor.

2- Saat 14:00 Orta Kuşak

Hilal Güven Özbey sunumu ile olaylara farklı bir açıdan bakan program güncel tüm gelişmeleri yakından takip etmek için güzel bir seçenek

3- Saat 21:00 Akıl Odası

Dünyadan tüm gündemlerin ele alındığı program Nedret Ersanel’ın sunumu ile ekranlara gelmektedir.

4- Saat 23:00 Karşı karşıya

Merve Şebnem Oruç sunumu ile tüm siyaset ve güncel olayların ele alındığı program birçok farklı konukları ile ekranlara geliyor. tvnet, tvnet izle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay