Tv8.5 Canlı Yayın

0 2.551

Tv8.5 Canlı Yayın Kanal Bilgisi

 • Web Sitesi: www.tv8bucuk.com
 • Türksat Frekans:12346 H 9600 3/4
 • D-Smart: 47. kanal
 • Digitürk55. kanal
 • Kardeş Kanallar: Tv8, Tv8 int
 • Twitter Sayfası: twitter.com/tv8sekizbucuk
 • Facebook Sayfası: facebook.com/TV8Bucuk/
 • Instagram Sayfası: instagram.com/tv8bucuk
 • Spor Programları: Boks Gecesi, Oynat Bakalım, Survivor Panorama Hafta Sonu, Magazin 8
 • E-Mail: [email protected]
 • Telefon: 0(212) 987 30 70
 • Kanalın Adresi: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul

Tv8.5 Canlı Yayın. Herkes mutlaka gün içinde televizyon izler. Televizyonda yer alan tv kanalları farklı programlara yer verir. İnsanlar kendi ilgi alanlarına göre program izlerler. Bu yüzden genellikle herkesin takip ettiği bir kanal vardır. Tv kanalları içinde herkesin izlediği tv8 kanalında eğlence programları ağırlıktadır. Tv8 kanalının yeni yayını tv8.5 yakın zamanda yayına başlamıştır. Kanalın kurucusu olan Acun Ilıcalı bu kanalın sporseverlere yönelik açıldığını açıklamıştır. Tv8.5 yayınında sporla ilgili her şey bulabilirsiniz. Spor tutkunlarının aradığı maç özetleri, canlı maçlar, yorumlar ve çeşitli spor programları yayın kapsamında bulunuyor. Spor tutkunları her an spor karşılaşmalarını takip ediyor ve sporun keyfini tv8.5 kanalıyla yaşıyor. Kanalda tüm maçlara yer veriliyor. Ayrıca spor programları herkesin gözdesi oluyor. Maç yorumlarının ünlü sporcular tarafından yapıldığı kanalın izleyici kitlesi çoktur.

Tv8.5 Canlı Yayın

Kuruluşu

tv8.5 canlı

Tv8.5 Canlı Yayın kanalı tv8 yayınına bağlıdır. Tv8 kanalının kurucusu Acun Ilıcalı’dır. Acun Ilıcalı aynı zamanda Acun Medyanın kurucusu ve yayın yönetmenidir. Tv8.5 kanalı 2016 yılında yayına başlamış ve kurulmuştur. Yayına maçla giren kanal çok ilgi görmüştür. 2016 yılından beri favori maçları yayınlar ve izleyici toplar. Acun Ilıcalı kanalın sporseverler için açıldığını ve aradıkları tüm maçları buradan izleyebileceklerini duyurmuştur. Her yaştan izleyici toplayan tv8.5 kanalı yayına Bosna Hersek – Belçika maçı ile başlamıştır. Bu maçla beraber kanal da yayına açılmıştır. Çeşitli spor programlarının olması izleyicileri sevindir. Maç sonraları maç yorumları yapılır. Maç özetlerinin de yer aldığı kanal HD Türksat uydusuna bağlıdır. Maçlar naklen bu kanaldan yayınlanıyor. Maç tutkunları kanala hayran kalıyor. Bundan sonra tüm maçları tv8.5 kanalından izleme şansı bulacaksınız. Ayrıca kanalda farklı programları da görebileceksiniz.

En Ünlü Sunucuları

Tv8.5 kanalında yayınlanan programların sunucuları arasında Erdal Güvenç, Gizem Hatipoğlu, Seren Fosforluoğlu, Arda Türkmen gibi çok sayıda ünlü bulunuyor. Tv8.5 kanalında sunuculuk yapan Arda Türkmen kanalda yemek programını sunuyor. Arda’nın mutfağı isimli programda çeşitli yemek tariflerine yer veriliyor. Yemek tarifleri, tatlı sunumları ve değişik yöresel yemekler hepsi programda bulunuyor. Erdal Güvenç ile moda takipleri yapılıyor. Ayrıca Seren Fosforluoğlu ile hoş sohbetler yapılıyor. Programda çok renkli sahneler oluşuyor. Ünlü sunucuların anlatım tarzları ile ekranlar canlanıyor. Eğlencenin ve sporun kanalı tv8.5 oluyor.

Tv8.5 Canlı Yayın Programları

1. Arda’nın Mutfağı

Tv8.5 canlı yayın akışında yemek programı yer alıyor. Yemek tariflerinin olduğu program çok seviliyor. Arda Türkmen’in sunduğu programda her çeşit yemeğe yer veriliyor. Yöresel yemekler ve pratik tarifler programda izleyicilere aktarılıyor. Yemek ve tatlı tariflerinin mükemmek şekilde sunulduğu program yemek yapmayı sevenlerin en sevdiği program oluyor. Arda’nın Mutfağı her gün 15: 45 de izleyicileri ile buluşuyor. Yemek tariflerini kaçırmak istemeyen seyirciler kağıt ve kalemi hazırlıyor.

2. Erdal Güvenç’le Moda Takip

Moda programlarının en sevilen sunucusu Erdal Güvenç tv8.5 ekranlarında karşınıza çıkıyor. Kanalda moda takibi yapılıyor. Yılın modaları tartışılıyor ve ekranlara sunuluyor. Erdal Güvenç ile modayı takip etmek tv8.5 kanalında mümkün oluyor. Modayı evinize taşımak istiyorsanız siz de tv8.5 kanalının bir parçası olabilirsiniz. Program her gün saat 16:45 de ekranlarda oluyor.

3. Tv8.5 Canlı Yayın – Yemekteyiz

En çok izlenen yemek yarışma programı Yemekteyiz tv8.5 kanalında sizleri bekliyor. Yarışma programında heyecan hiç eksik olmuyor. Tv8.5 kanalında Yemekteyiz programını izleyerek hem eğlenebilir hem de yemek tarifleri alabilirsiniz. Yarışmacılar programda tüm marifetlerini sergiliyor. Yarışmacılar çeşitli yemek ve tatlılar hazırlıyor ve misafirlere ikramları beğendirmeye çalışıyor. Yemek masasına yorumlar yapılıyor ve yarışmacılar arasında zaman zaman da tartışmalar yaşanıyor. Yemekteyiz yarışma programı her gün öğlen 12:45 de sevenlerini tv8.5 kanalında bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay