Tv8 Canlı Yayın

2 3.670

Tv8 Canlı Yayın Kanal Bilgisi

 • Kanal Sahibi: Acun Ilıcalı
 • Web Sitesi: www.tv8.com.tr
 • Türksat Frekans: 12346 H 9600 3/4 (SD), 12356 H 7100 2/3 (HD)
 • D-Smart: 28. kanal (HD)
 • Digitürk: 28. kanal (SD), 328. kanal (HD)
 • Tivibu: 29. kanal (SD), 316. kanal (HD)
 • Kardeş Kanallar: TV8,5, TV8 int
 • Twitter Sayfası: twitter.com/tv8
 • Facebook Sayfası: facebook.com/TV8
 • Kanalın Dizileri: 2018 – 2019: Kızım Dizisi,
 • Yarışma Programları: Yetenek Sizsiniz Türkiye, Ver Fırına, O Ses Türkiye, İşte Benim Stilim 2016, En Zayıf Halka, O Ses Çocuklar, 4 Büyükler Salon Turnuvası, Survivor, Rising Star Türkiye, Göz6
 • Magazin Programları: Aramızda Kalmasın, Magazin 8, Yılmaz Morgül’le Mutlu Günler Türkiye
 • Spor Programları: Bay Tahmin, Ve Gool, NBA, 2018 FIFA Dünya Kupası elemeleri, WWE Ra-WWE Smackdown
 • Çocuk Programları: Maşa ile Koca Ayı, Miki Fare’nin Kulüp Evi, The Looney Tunes Show
 • E-Mail: [email protected]
 • Telefon: 0(212) 987 30 70
 • Kanalın Adresi: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul PK: 34396

Haritalarda Tv8 Canlı kanalı

Tv8 Canlı Yayın kanalı Televizyon kanalları içinde eğlence programları ile dikkatleri üzerine toplayan tv8 kanalı her hafta reyting rekorları kırıyor. Kanalda birbirinden farklı ünlüler ve sunucular görev alıyor. Kanalın çok izlenmesi ve eğlence içerikli olması nedeniyle tv8 herkes tarafından severek izleniyor. Tv8 ekranlarında gülünç programlar ve yayınlar bulunuyor. Programlar içinde Survivor her dönem izlenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen bir programdır. Acun Ilıcalı tv8 kanalında birçok programın sunuculuğunu üstleniyor. Birbirinden renkli programları ve ses yarışmaları ile kanal en çok izlenen tv kanalı olmayı başarıyor. Tv8 canlı yayın akışını internet üzerinden her an takip edebilirsiniz. Canlı yayın akışıyla dizileri, programları ve yarışmaları izleyebilirsiniz. Kaçırdığınız programları tekrar tekrar izleme şansına sahip olursunuz.

Tv8 Canlı Yayın

Kuruluşu

Tv8 Canlı Yayın
Tv8

Ekranların karşısındakileri adeta ekrana sabitleyen Tv8 Canlı Yayın kanalı 1999 yılında kurulan bir kanaldır. Kanal ilk yıllarında çok ilgi görmese de son yıllarda en çok izlenen tv kanalları arasına girmiştir. Bu değişimdeki en büyük etki kanalın Acun Ilıcalı tarafından satın alınması olmuştur. 199 yılında Mng Grup tarafından kurulan kanalı 2013 yılında Acun Ilıcalı satın alarak yayın hayatına bomba gibi girmiştir. Acun Ilıcalı 2013’den bu yana tv8 ekranlarında çeşitli eğlence ve macera programları sunmaktadır. Acun Medya sahibi olan Acun llıcalı tv8 kanalını satın aldıktan sonra farklı programlara yer vermiştir.

Survivor, O Ses Türkiye, Güldür Güldür Show, Yetenek Sizsiniz ve daha birçok yarışma ve eğlence programı tv8 kanalında yayınlanıyor. Türkiye’nin en çok seyrettiği tv8 kanalı yayınladığı programlarda herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Tüm Türkiye’nin ilgisini çeken programlardan Survivor her dönem yeni yarışmacılarla ekranlara geliyor. Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı; sunuculuk, muhabirlik, program yapıcılığı gibi pek çok işle uğraşmış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir. Acun Ilıcalı’ın girişimci ruhu programlara yansımış ve başka kanallarda göremeyeceğiniz birçok yarışma ve ünlü konuklar canlı yayında yer alıyor.

Ayrıca Tv8 Canlı Yayın kanalının bir diğer özelliği ise akşam haberlerine yer vermemesidir. Acun Ilıcalı ana haber bültenlerini kaldırmış ve sadece eğlenceye yönelik yayınlar yapmaya devam etmektedir. Acun Ilıcalı’nın kanalı Türkiye dışında Azerbaycan, Kıbrıs ve İran’da da yayın yapıyor. Bu ülkelerde de izlenme rekorları kıran bu kanal son yıllarda oldukça iddialı bir tv kanalı olmuştur. Kanalın genel merkezi İstanbul’dur ve yayın dili Türkçe’dir. Ekranlara Survivor programı ile damgasını vurmuştur. Acun Ilıcalı’nın satın almasıyla büyük bir değişim yaşayan tv8 kanalı her gün milyonlarca kişi tarafından izleniyor.

En Ünlü Sunucuları

Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı

Tv8 canlı yayın kanalının ünlü sunucuları arasında ilk sırayı Acun Ilıcalı alıyor. Hem kanalın sahibi hem de ünlü sunucusu olarak karşınıza çıkan Acun Ilıcalı oldukça ünlü birisidir. 2013 yılında kanalı almasıyla kanalın tüm yayın akışı değişmiş ve tv8 fenomen olmuştur. Acun Ilıcalı programların bir çoğunun sunuculuğunu kendisi üstlenmiştir. Acun Ilıcalı çeşitli programları sundu. Var Mısın Yok Musun programı ile sunuculuğunu ortaya koydu. Ayrıca Survivor, Yetenek Sizsiniz gibi programların sunuculuğu yapmaya devam ediyor.

Çekimlerinin yurt dışında yapıldığı Survivor macera ve eğlence içerikli bir yarışmadır. Yarışmanın sunuculuğu üstlenen Acun Ilıcalı aynı zamanda Acun Medyanın kurucusu ve genel başkanıdır. Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz programıyla da Türkiye’de bulunan yetenekli insanlara şans veriyor.

Acun Ilıcalı dışında Güldür Güldür Show ile ekranlarda olan Ali Sunal kanalın ünlü sunucuları arasına girer. Ali Sunal, Kemal Sunal’ın oğludur. Ali Sunal tv8 canlı yayın akışında Güldür Güldür Show programında sunuculuk yapıyor ve insanları güldürmeyi başarıyor.

Tv8 Canlı Yayın Program Listesi

1. O Ses Türkiye

O Ses Türkiye
O Ses Türkiye

Tv8 canlı yayın kanalında akşamları yayına giren O Ses Türkiye adlı yarışma izleyenlere büyük keyif veriyor. Harika jürisiyle ve Acun Ilıcalı sunumuyla Türkiye’deki sesleri ortaya çıkarıyor. Bir ses yarışması olan programda dört üye bulunuyor ve üyeler yarışmacıların performanslarını dinliyor. Beğendikleri sesleri kendi grubuna dahil eden jüriler de kendi aralarında kıyasıya rekabete giriyor. O Ses Türkiye yarı final ve final akşamları heyecanla izleniyor. Jürilerden eğitim alan yarışmacılar performanslarını sergiliyor ve son karar halka bırakılıyor. Halk oylamasıyla birinci olan yarışmacıya klip çekiliyor ve albüm çıkartılıyor.

O Ses Türkiye muhteşem jüri içinde Hadise, Gökhan, Yıldız Tilbe ve Murat Boz yer alıyor. Geçen sezonda Ebru Gündeş de jüri olarak vardı. Ancak bu sezonda Yıldız Tilbe’yi görüyoruz. Jüri üyeleri yarışmacıları gruplarına katabilmek için mücadele ediyor. O Ses Türkiye her dönem severek izleniliyor ve haftanın en çok izlenen yarışması oluyor. O Ses Türkiye programı sayesinde Türkiye’den harika sesler gün ışığına çıkıyor. O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranların karşısına çıkıyor. Muhteşem sesler ve yorumlar ile O Ses Türkiye Tv8 Canlı Yayın kanalında sizleri bekliyor.

2. Survivor
Survivor Türkiye
Survivor Türkiye

Ekranların en heyecanlı yarışmalarından biri olan Survivor macera dolu bir programdır. Survivor tv8 kanalının izlenme rekoru kıran yarışmasıdır. Yarışma iki grup halide düzenlenir ve yarışmacılar Dominik Cumhuriyetinde yarışır. Kıyasıya mücadele ve nefes kesen yarışmaları ile Survivor milyonlar tarafından izlenir. Survivor yarışması grupları ünlüler ve gönüllüler adını alır. Ünlü kişilerin de katıldığı yarışmada zorlu mücadeleler yer alır. Adada yaşam savaşı veren yarışmacılar sınırlı yiyecek ile yaşamlarına devam etmeye çalışır. Ayrıca yarışmacılar yarışmalardan çeşitli ödüller kazanır.

Belli zamanlarda kaybeden gruplara konsey düzenlenir. Konseyde oylama yapılır ve gruptan bir kişi adaya veda eder. Adada oynan yarışmayı Acun Ilıcalı sunuyor. Ayrıca Survivor yarışmalarında ünlü sunucu Alp Kırşan da bulunuyor. Yetenek Sizsiniz yarışmasının sunucusu olan Alp Kırşan Dominik adalarında sunuculuk yapıyor. Adada zor hava şartlarında konaklayan yarışmacılar kendilerine yiyecek topluyor, balık tutuyor ve yaşamaya çalışıyor. Yarışmalarda değerli ödüller veriliyor. Survivor yarışmacıları en çok da ailelerine hasret kaldıkları için zor günler geçiriyor. Her yıl yarışmanın finali Kıbrıs’da yapılıyor. Kıbrıs final akşamları halk oylamasıyla birinci belirleniyor. Macera, eğlence ve yaşam savaşının bir arada bulunduğu Survivor bu yıl da yepyeni yarışmacılarla geliyor.

3. Yetenek Sizsiniz
Yetenek Sizsiniz
Yetenek Sizsiniz

Survivor ve O Ses Türkiye dışında Tv8 Canlı Yayın kanalında Yetenek Sizsiniz programı da ilgi görüyor. Dünyanın dört bir yanından gelen yarışmacılar yeteneklerini sergiliyor. Yetenekli kişiler inanılmaz şovlar yapıyor. Yetenek Sizsiniz Alp Kırşan tarafından sunuluyor. Yarışma Türkiye’nin her yerinde çekiliyor. Türkiye’de yer alan üniversitelerin kampüslerinde çekilen Yetenek Sizsiniz her hafta başka bir ilde yayın yapıyor. Gençlerin ilgisini fazlasıyla çeken programa herkes başvurabiliyor. Programın yöneticiliğini kanal sahibi Acun Ilıcalı üstleniyor. Yetenek Sizsiniz her dönem mükemmel jüri ile sevenleri büyülüyor.

Jüri içerisinde Ali Taran, Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı bulunuyor. Sergen Yalçın, Eser Yenenler gibi ünlü kişiler da jüri üyeleri arasında yerlerini alıyor. Yetenek Sizsiniz her sezon yeni yetenekleri izleyicilerle buluşturuyor. Jüriler evet ve hayır şeklinde oylama yapıyor ve beğendikleri yarışmacıları ikici tura geçiriyor. Yarışma izleyenleri güldürüyor ve herkes bu programda eğleniyor. Yarı final ve final gösterilerinde halk oylaması gerçekleşiyor. Oylamadan yüksek alan yarışmacı Yetenek Sizsiniz birincisi oluyor. Kanalın izleyicileri gözlerini ekrandan alamıyor. Tv8 canlı yayın izlemek için doğru yerdesiniz. İyi seyirler dileriz. Tv8 O ses Türkiye izle, Tv8 Yetenek Sizsiniz İzle, Tv8 Survivor İzle

2 Yorum
 1. Veli diyor ki

  ??????????

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay