Ulusal Kanal Canlı Yayın

0 1.047

Ulusal Kanal Canlı Yayın kanalı Doğru habere yer veren ve gündemi olduğu gibi takip eden güncel yayın anlayışı ile 7/24 yayın yapan bir kuruluştur. Doğru ve gerçekçi haber anlatımları, tartışma programları, bilgilendirme ve bilinçlendirme programları ve mizah havasındaki programları ile izleyicileri ekran başına bağlamıştır. Canlı yayın ve son dakika haberleri ile gündem başlıklarına iz bırakan ve gerçekçi haber yayın programları sayesinde halkı bilinçlendirmek için kurulmuş doğru ve gerçekçi kanaldır.

Ulusal Kanal Canlı Yayın

Kuruluşu

2000 yılında kurulan kanal Yeditepe İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Şirketi’ne bağlı olarak çalışmakta. Kanalın çağdaş ve gerçekçi haberlere yer vermiş olmasından dolayı “Türkiye Bize Bakıyor” sloganı ile kuruluşta yer almakta. Birçok uydu kanalında yer alan ve 24 saat program anlayışı ile izleyicileriyle buluşuyor. Türksat 3A uydusu üzerinden yayın sağlayan ve çeşitli uydu kanalları üzerinden bağlanan bir kuruluştur. Kanal sahibi Yalçın Büyükdağlı’dır.

En Ünlü Sunucuları

Felsefe ve İnsan programını Pazar günleri sunan Prof. Dr Şahin Filiz, İyilik ve Güzellik adlı programı sunan ve Pazar günleri ekranlarda yer alan Deniz Çağlayan, Halkın Ekonomisi adlı program yayını ile Mehmet Kıvanç ve Uğur Civelek, Cuma günleri ekranda yer alan Gülgun’la Bir Tat Bir Sohbet programı, Hafta sonları ekranlarda yer alan Melisa Akbaş’ın sunmuş olduğu Asya’nın Sesi programı, Hafta sonu haberlerine yer veren Berna Şener Şaylığ ile Hafta Sonu programı, Cenap Yener ve Umut Tezerer’in sunmuş oldukları Futbol Tutkusu programı, hafta içi haberlerini sunan Teoman Alili ile Ana Haber programı Ulusal Kanal’ın yayın akışını oluşturur.

Program Listesi

1) Ana Haber Programı

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haber programına yer verilir. Güncel konular, siyaset, ekonomi, sağlık ve kültür haberlerine yer verilir.

2) Felsefe ve İnsan

Prof. DR. Şahin Filiz ile insana dair olan her şeyin üzerine yapılan sohbetler, mizah ve felsefik tartışmalara yer verilir.

3) Bir Tat Bir Sohbet

Gülgun ile birlikte farklı yemek kültürleri, daha önce tatmadığınız ve denemediğiniz yemek tarifleri ile eğlenceli sohbetler. ulusal kanal canlı yayın, ulusal kanal izle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Tamam Detay